Umožňuje nastavit limity vysílacího času, hovorů a zpráv v systému iOS 13.3

Doba využití jedné z funkcí iOS 12 může, funkce, která nám umožňuje omezit používání našeho smartphonu a zařízení připojená k členům, která jsou součástí Rodinného sdílení, ale neuvažovala o možnosti nastavení limitů v některých aplikacích.

Vysílací čas s aktuální verzí iOS Povolte nebo zakažte přístup k aplikacím nebo komunikačním funkcímMůžeme poslat zprávu našim dětem, aniž bychom dostali možnost omezit to na konkrétní lidi, ale nemůžeme zabránit jejich přátelům, aby udělali totéž.

S iOS 13.3 přidává Apple v tomto ohledu nové funkce, protože nám poskytuje nové možnosti ovládání času, který naše děti tráví s iPhonem nebo iPadem, a využití, které mohou používat, včetně zpráv a hovorů. Tyto nové limity nám to umožňují Kontrolovat, s kým mohou naše děti komunikovatschopni s nimi komunikovat během dne a během našich prostojů.

Při běžném používání zařízení dítě může mít omezenou komunikaci s lidmi v aplikaci People. Během odstávky můžete omezit počet lidí, se kterými můžete komunikovat, na předem vytvořený seznam, čímž zablokujete možnost komunikace s dalšími kontakty v telefonním seznamu.

Tyto limity oba je můžeme nastavit v aplikaci Hovory, FaceTime a Zprávy. Pokud zavolá na malé číslo tísňového volání, vždy je hovor povolen, všechny hranice se automaticky odemknou na příštích 24 hodin. V takových chvílích to ukazuje, jak chce Apple dát věci do pořádku.