Chytré telefony Redmi S2 a Redmi Y2 se aktualizují na Android 9 Pie

Redmi, jedna ze společností, kde společnost Xiaomi vydala některé ze svých smartphonů, protože vydala stabilní verzi Android 9 Pie pro své dva smartphony, jako je Redmi Note 7, konkrétněji aktualizace přijde na Redmi S2 a Redmi Y2. . Je to vlastně stejný model, který vznikl v různých zemích pod různými názvy.

Nový firmware má velikost 1,4 GB a přináší verzi MIUI do V10.3.3. Nový firmware obsahuje řadu řešení a vylepšení pro Redmi S2, například nyní můžete blokovat kontakty Google.

Kromě této nové funkce byla opravena chyba v některých případech, kdy nebylo možné odebrat kontakty z jejich SIM karet. Byly přidány nové přizpůsobitelné hodiny na uzamčené obrazovce, ale musíme zdůraznit, že zatím nepracují s tématy třetích stran.

Byla také přidána možnost odemknout smartphone pomocí našeho otisku prstu, dříve terminál rozpoznal obrazovku, ale zařízení zůstalo na obrazovce uzamčení.

Redmi S2Redmi S2

Nakonec upozorníme, že tato nová aktualizace Android 9.0 Pie Redmi S2 nyní správně zobrazuje délku hovoru na reproduktoru a byla vylepšena synchronizace mezi různými zařízeními na Mi Cloud.

Jak obvykle říkám, všechna tato vylepšení a opravy chyb byly vždy dobře přijaty.

Zdroj: Mi.com

Zdravím z hloubky bytů.