Xiaomi Pocophone F2 bude mít fotoaparát zabudovaný do displeje, podobně jako Samsung Galaxy Note10.

Xiaomi patentoval různé možnosti designu pro budoucnost Xiaomi Pocophone F2je smartphone, který bude vybaven přední kamerou integrovanou do obrazovky. Ihned po vydání různých možností, které si čínská společnost mohla vybrat, našlo mnoho uživatelů podobnosti s řešeními, která se objevují na smartphonech Samsung, našli jsme mnoho modelů s fotoaparáty umístěnými v jednom rohu obrazovky na dlouhou dobu … ale v její prezentaci Samsung Galaxy Note10Viděli jsme něco jiného, ​​kameru zabudovanou do středu horní části obrazovky.

Xiaomi Pocophone F2Xiaomi Pocophone F2

Mezi možnými řešeními implementovanými společností Xiaomi je zadní panel ve všech třech případech stejný. Máme tři obrazové snímače umístěné ve středu nahoře a snímač otisků prstů těsně dole.

V popisu patentu nejsou žádné další podrobnosti o tom, jaké jsou vlastnosti produktu. Xiaomi Pocophone F2, takže o nich zatím nemůžeme moc říci … Vše, co je třeba udělat, je ukázat vám možné designy vyvinuté z obrázků uvedených v těchto patentech.

Je jasné, že bude následována designová linie, která již byla vidět na předchozí. Xiaomi Pocophone F1. Vlajková loď představená v loňském roce měla podobnou konfiguraci pro hlavní kameru. Varianta tohoto Pocophone F2 spočívá v tom, že tento terminál je dodáván s trojitým fotoaparátem.

Pro jeho roli Redmi K20 Pro (Xiaomi Mi 9T Pro) má podobnou externí kameru, ale na tomto zařízení je snímač otisků prstů umístěn pod obrazovkou. Něco, co jasně ovlivňuje cenu terminálu.

Zdroj: Letsgodigital

Zdravím z hloubky bytů.