Clash Royale oznámil, že budou 4 nové karty a ukazuje nám jednu

ClashRoyale

Normálně vám přinášíme mnoho článků o Clash Royale v řadě jednou za měsíc. Je to proto, že Supercell věnuje velkou pozornost aktualizaci svých uživatelů každých šest týdnů, aby jejich hry nebyly jednotvárné nebo nudné. Tyto aktualizace často přinášejí změny vyvážení, nové funkce ve hře a některé nové karty, aby byla hra stabilnější. Tyto nové karty se obvykle odebírají jednou za dva týdny, jak vidíme na hřbitově, pekelném drakovi, mega minionovi a ledovém golemovi.


Společnost Samsung udělá 50% slevu na Note 8 pro uživatele Note 7


O další aktualizaci Clash Royale už toho víme hodně. Nejdůležitější zprávou prozatím je, že karty budou na úrovni turnaje v přátelských válkách.. Takže pokud máte společnou kartu na úrovni 13 nebo úrovni 1, tato karta vás okamžitě přenese na úroveň 9 a totéž se stane se speciálními, epickými a legendárními kartami. Změna, která přátelům umožní vyzkoušet různé karty, které se v běžných hrách nepoužívají, kvůli většímu vybavení a nižším úrovním.

Clash Royale nám již začal opouštět podrobnosti o tom, jaká bude další aktualizace hry ze svého účtu na Twitteru. Na obrázku vidíme, že budou čtyři nové karty, dvě epické, jedna společná a jedna legendární – vše se v současné době shoduje s únikem z nových karet. První kartou, kterou pošlou a která bude k dispozici 11. listopadu, je Tornado. Tato karta bude stát tři lektvary a bude kouzlem. Jeho umístění na mapu vytáhne všechny karty do epicentra hurikánu a způsobí poškození. Nevíme o tom mnohem víc, protože Supercell dosud neumožnil nahrání videí tohoto dopisu a pravděpodobně to ukáží až 9. listopadu.

Supercell nadále pracuje na prodloužení životnosti Clash Royale a zdá se, že se mu daří velmi dobře, a příjmy se s přibývajícími týdny neustále zvyšují.


Správná péče o náš smartphone stojí jen pár eur