Příslušenství

Co jsou WiFi volání?

WiFi volání někdo lepší alternativy pro uživatele umístěné v oblasti nebo uvnitř budovy malý rozsah a máte po ruce WiFi připojení. A hovory budou díky WiFi kvalitnější a budou mít další ctnosti, které uvedeme níže.

WiFi volání je služba Orange, která je na Movistaru k dispozici také jako „Moje mobilní pokrytí“. Bude to užitečné mít lepší pokrytí S výjimkou oblastí, kde signál z věže nedosahuje správně, telefon nespotřebovává tolik baterie.

A je to opravdu váš telefon snížit ze tří nebo čtyř pruhů pokrytí pouze na jeden pruha jeden z problémů s baterií terminálu souvisí se špatným pokrytím.

Co jsou to WiFi hovory

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

WiFi volání nebo Moje mobilní pokrytí, použije k uskutečnění hlasových hovorů připojení WiFi S mobilním telefonem Orange nebo Movistar, protože ostatní operátoři je nenabízejí. Jsou užitečné, když jste na místech, jako jsou sklepy, sklepy nebo interiéry velkých budov.

Kromě zlepšení pokrytí vaší linky umožňuje také normální nebo rychlejší připojení. zlepšit kvalitu zvuku Hledání. Rozdíl v kvalitě zvuku lze srovnat s rozdílem mezi hovorem WhatsApp a hovorem přes tradiční mobilní síť.

Orange již běží na 5G a dosahuje rychlosti 25 Gbps na vláknové optice

WiFi volání Movistar “Můj mobilní obor” a stojí 10,89 EUR měsíčně, zatímco v Orangei je zdarma jako speciální služba. To, o čem mluvíme, je tedy účtováno v naší běžné sazbě (i když je to neomezený bonus).

Všichni operátoři nabízejí VoLTE. Liší se od WiFi hovorů. VoLTE využívá některé z výhod WiFi volání tím, že nabízí lepší kvalitu hlasu díky použití 4G / LTE pokrytí místo tradiční sítě.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

Na Orange můžeme uskutečňovat WiFi volání od jakéhokoli operátora pomocí WiFi připojení. Je však třeba mít na paměti jednu věc: ne všechny mobilní telefony jsou kompatibilní s touto službou. V současné době běží v Orange:

 1. Samsung Galaxy S6 / S6 Edge, S7 / S7 Edge, S8 / S8 Plus, S9 / S9 Plus, Note 8, J3 / J5 / J7 (2017) a A3 / A5 (2017)
 2. Sony Xperia X, XZ, Xperia XZ Premium, XA1
 3. LG G5
 4. iPhone 5S / 5C, SE, 6/6 Plus, 6S / 6S Plus, 7/7 +, 8/8 Plus a X.
 5. Orange Dive 71 a Neva 80

o Movistarpracuje na vaší alternativě jakýkoli telefonbez ohledu na model. Aby to fungovalo, potřebuje uzel, který nám bude zaslán, když je služba zaregistrována, a musíme se připojit k routeru odpovídající linky Movistar fiber nebo ADSL.

Zákazníci Movistar brzy zdvojnásobí rychlost na 600 Mbps

Jak povolit Orange WiFi volání

Tato služba je k dispozici na adrese: Panel oznámení s telefonem ikona z hovory a podepsat WiFi připojenía v historii vyhledávání se zobrazí se stejnou ikonou.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

Pojďme k případu Orange, abychom povolili WiFi volání. Pokud jste v telefon s Androidem podle této trasy je aktivujte

 1. Nastavení> Připojení> Hovory WiFi.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

Může se lišit v závislosti na značce, ale je vždy k dispozici na adrese: bezdrátová připojení a sítě. Pokud máte telefon iPhone způsob je tento:

 1. Nastavení> Telefon> WiFi hovory.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

Tato možnost je k dispozici v telefonu iPhone S oranžovou iOS verze 9.3 nebo později.

U všech mobilních zařízení obvykle po povolení možnosti Hledat WiFi Chvíli může dosáhnout dvou hodin. Od společnosti Orange obdržíte zprávu, že služba je nyní k dispozici.

V by Vodafone je nyní k dispozici na Amazonu pro každého uživatele

Nezapomeň ikona bude dostupné Panel oznámení dostupnost a bude vždy aktivována pouze tehdy, když pokrytí telefonem poklesne ze dvou pruhů na nulu.

Jak aktivovat mobilní pokrytí My Movistar

V oblasti mobilního pokrytí My Movistar budete muset požádat přímo o zákaznický servis, aby vám mohli zaslat požadovaný uzel.

By měl připojit jeden Linka ADSL nebo z vlákno Pochází z Movistar a může pokrýt WiFi volání až pro 10 linek Movistar (maximálně 4 najednou). Můžeme to tedy povolit:

 1. Musíme dosáhnout web pro správu:

Web: Moje oblast mobilního pokrytí

 1. Získat Heslo Pokud to vyžaduje administrátorská stránka, musíme poslat zprávu s textem “klíč” pro 22255 z mobilního telefonu, který službu zaregistroval.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

 1. Nyní vám ukážeme z webu: sériové číslo za uzlem pevné číslo spojené s optickým / ADSL připojením a čísla mobilních telefonů lze připojit.
 2. Spojujeme se smyčka pevný router a elektrická síť a restartujeme mobilní, pohybliví získat pokrytí.

V každém případě se WiFi volání Movistar velmi liší od Orange. Uzel je ve skutečnosti a femtocell Připojeno k síti Movistar prostřednictvím pevného přístupu k internetu a 3G přístup na registrované mobilní telefony.

I když je výsledek podobný, WiFi se ve skutečnosti nepoužívá. Cena uzlu je 10,38 EUR za měsíc a hovory, SMS nebo spotřebovaná data účtováno podle mzdová cena máme to v každém mobilním telefonu.

Obrázek - Co jsou to WiFi hovory?

Spouštěcí služba má mnoho výhod používá stále více uživatelůNejen kvůli kvalitě hovorů nebo lepšímu pokrytí, ale také proto, že terminál bude mít nižší spotřebu baterie tím, že nebude muset příliš měnit signál 3G nebo 4G.

Takže pokud máte na výběr WiFi volání nebo Můj mobilní rozsah Movistar povolte je Abychom zajistili lepší uživatelský zážitek pokaždé, když se setkáme s Orange nebo Movistar.

Společnost Orange uvádí na trh symetrické vlákno s rychlostí 1 Gb / s a ​​inteligentní Wi-Fi

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK