Co plánuje Google? – Android @ Home, Simon Parkash, Majel…

Četl jsem dnes několik zpráv o Google a pravdou je, že dávají podněty k zamyšlení. Na jedné straně jsem četl Google poslal záhadné zařízení, aby něco udělal Android @ Homa Provádění testů FCC; a na druhou stranu najali vrchního manažera společnosti Apple, aby se Simon Parkash dal dohromady před několika hodinami na novém tajném projektu. Co dělá Google?

Android @ Home

Nedávno Google aplikován na FCC k testování nového zábavního zařízení s připojením WiFi i Bluetooth. Bohužel zatím nemáme žádné obrázky zařízení, ale jak je povrchně popsáno v aplikaci FCC, znamená to, že se jedná o nějaký druh zařízení pro připojení k domácím WiFi sítím a dalším elektronickým zařízením. Domov. Je to něco společného s Google TV nebo Android @ Home? Nejbezpečnější.

Zde je zpráva FCC:

Google vyvíjí zábavní zařízení, které vyžaduje testování mimo laboratoř životní prostředí. fáze prototypování zařízení a bude vyměněn před závěrečnou zkouškou shody. … Uživatelé připojí svá zařízení k domácím WiFi sítím a pomocí Bluetooth se připojí k dalšímu domácímu elektronickému vybavení. Tato řada testů odhalí skutečné technické problémy a spolehlivost sítí. Zařízení používá standardní modul WiFi / Bluetooth a plánovaným testem není vyhodnocení (známých) vysokofrekvenčních charakteristik modulu, ale účinnost a stabilita domácích WiFi sítí, které zařízení podporují. stejně jako základní funkčnost zařízení. Z tohoto testu doufáme, že změníme design, abychom maximalizovali robustnost produktu a uživatelský komfort. Použití libovolného počtu svazků umožňuje testování výkonu sítě v reálném světě a jeho dopadu na aplikace spuštěné v zařízení, takže jakékoli problémy lze okamžitě objevit a vyřešit.

Testování může trvat asi 6 nebo 7 měsíců, takže pravděpodobně uvidíme určitý pokrok na příštím červnovém I / O Google. Zde máte video, které může souviset s daným tématem. Toto je video z předchozího I / O Google, kde byl představen Android @ Home:

Google najímá bývalého generálního ředitele společnosti Apple Simona Parkaše

Všechno jde do války a lásky. Po přijetí Simona Parkashe, který byl vrchním ředitelem společnosti Apple, to Google musí zvážit, i když mezi oběma společnostmi existuje dohoda o propouštění zaměstnanců. Tato dohoda se může vztahovat na jiné typy zaměstnanců, nikoli na manažery. Pravdou je, že tyto společnosti nepochybně soutěží a Google je ochoten udělat cokoli, aby získal náskok.

Simon Parkash přichází do Mountain View pracovat na tajném projektu, který může nebo nemusí souviset s tím, co jsme zmínili výše. Je jasné, že Google něco plánuje a bude to obrovské. Může to být univerzální zařízení.

Google něco skrývá, ale budeme muset chvíli počkat, abychom zjistili, co se stalo. Co myslíš?

Zdroj: Engadget, Slashgear