Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage, nový systém chlazení kapalin pro procesor

Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage, nový systém chlazení kapalin pro procesor

Cooler Master rozšiřuje systémy kapalinového chlazení pro CPU spuštěním MasterLiquid ML240P Mirage

Cooler Master přidán nový chladicí systém pro procesor, Cooler Master MasterLiquid ML240P MirageDoplňuje firemní katalog zařízení. Konstrukce tohoto systému zahrnuje čerpadlo s průhledným krytem zdobené osmi adresovatelnými LED diodami RGB. LED diody lze ovládat pomocí softwaru Cooler Master nebo softwaru nabízeného hlavními výrobci základních desek.

Funkce Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage

Pokud jde o funkce Cooler Master MasterLiquid ML240P Kapalný chladicí systém Mirage Řekněme, že se skládá z hliníkového chladiče o rozměrech 277 x 120 x 27 mm a podle výrobce ze dvou speciálně vyvinutých 120 mm ventilátorů. LSS. Jeho charakteristickým rysem je přítomnost prstence spojujícího konce čepelí.

Podle společnosti tento kroužek snižuje deformaci ventilátoru a zvyšuje účinnost chlazení snížením hluku. Každý ventilátor je také zdoben osmi LED diodami.

Kompletní systémová sada obsahuje opravy pro instalaci na procesory Intel a AMD a kabelový řadič ARGB.

Cooler Master MasterLiquid ML240P Datum a cena vydání Mirage

Data o zahájení prodeje a cenách produktu MasterLiquid ML240P Mirage ještě nejsou k dispozici. Pokud tedy máte zájem přidat do svého počítače nový systém chlazení kapalinou, budete si ještě muset počkat několik týdnů, než zjistíte, kdy se začnou prodávat.

Naším jménem se budeme snažit poskytnout vám všechny informace o tomto LSS i dalších, jakmile je budeme mít.

Zdroj: Cooler Master

Zdravím z hloubky bytů.