Před oznámením unikly funkce smartphonu Xiaomi CC9

Před oznámením unikly funkce smartphonu Xiaomi CC9

Cena se bude pohybovat od 378 do 451 dolarů, přibližně 331 až 395 eur.

Indický expert Mukul Sharma, s nímž jsme několikrát hovořili, zveřejnil své informace na Twitteru na sociální síti. Funkce Xiaomi CC9je terminál, který by měl být k dispozici v krátké době a po absolvování TENAA jsme položili několik otázek jako součást jeho technických vlastností.

V každém případě se zdá, že nový člen Rodina smartphonů Xiaomi CC Bude to Xiaomi CC 9. Terminál s celkem zajímavými funkcemi, o které má zájem většina našich čtenářů zájem.

Vlastnosti Xiaomi CC9

Nejnovější věcí, kterou vám o těchto smartphonech můžeme říci, je, že to bude buď procesor, nebo SoC (single chip system). Qualcomm Snapdragon 730. Vaše obrazovka by měla mít úhlopříčku 6,39 palce s rozlišením 2340 x 1080 pixelů.

Z fotografického hlediska můžeme říci, že přední kamera bude vybavena 32 megapixelovým obrazovým snímačem, zatímco v hlavním fotoaparátu uvidíme 48 megapixelový obrazový snímač (Sony IMX586), 16 a 12 megapixelů. Zdá se, že tento terminál nebude mít ve fotoaparátu optický stabilizační systém.

Velikost RAM bude 6 nebo 8 GB, v obou případech bude kapacita energeticky nezávislé paměti, to znamená, že vnitřní paměť bude 128 GB. Pokud jde o baterii, řekněme, že má kapacitu 4000 mAh.

Nabíjení a přenos dat bude probíhat prostřednictvím konektoru USB-C a do počítače bude zahrnut infračervený port.

Cena Xiaomi CC9

JE Cena Xiaomi CC9 Bude to mezi 378 až 451 USD. Tato změna se pohybuje kolem 331 až 395 eur.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.