Cooler Master slaví výročí řady SL uvedením PC skříně SL600M Black Edition

Před rokem, Cooler Master otevřela novou sérii počítačové skříněvýběr přiřazení SL pro tento nový řádek. Výrobce nedávno uvedl na trh výročí série uvedením na trh. Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition. Jak název napovídá, tento nový případ se vzhledově liší od původního MasterCase SL600M: „Byl zvolen zcela nový černý povrch,“ uvádí výrobce.

Cooler Master Mastercase SL600M Black EditionCooler Master Mastercase SL600M Black Edition

Vlastnosti Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition

Prášková barva na bázi syntetické pryskyřice se nanáší na hliníkové panely fixací kvůli elektrostatickému účinku, poté je vystavena vysokým teplotám a v tomto případě se barva nejprve roztaví a poté polymeruje.

Pokud jde o rozměry krabice, máme rozměry 544 x 242 x 573 mm. Máme co do činění s PC skříní ve formátu mid-tower (half-tower), kde můžeme instalovat základní desky s velikostí E-ATX a až sedmi rozšiřujícími kartami. Pomocí odnímatelné montážní desky lze karty umístit svisle a nainstalovat dvě (nebo kartu se třemi sloty). Do šasi můžeme nainstalovat až osm 2,5palcových disků nebo čtyři 2,5palcové disky a čtyři 3,5palcové disky.

Cooler Master Mastercase SL600M Black EditionCooler Master Mastercase SL600M Black Edition

Vertikální směr proudění vzduchu je dosažen umístěním dvou 200mm ventilátorů pod skříň a ventilačních otvorů na horním panelu. Velké rozměry ventilátorů způsobují omezování otáček ventilátoru při nízkých otáčkách, což má za následek snížení hladiny hluku. V případě potřeby lze ventilátory instalovat nahoře. Můžeme nainstalovat celkem dva 140 nebo 200 mm ventilátory, nebo tři 120 mm ventilátory, nebo pokud dáváme přednost instalaci radiátorů do délky 360 mm.

Skvělou funkcí je osvětlení panelu I / O, které se automaticky zapíná snímačem vzdálenosti a vypíná časovačem. Panel obsahuje jeden port USB 3.1 Gen 2 Type-C, čtyři porty USB, ovladač rychlosti ventilátoru a zvukové konektory.

Dostupnost a cena Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition

PC pouzdro Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition V lednu se změní asi 270 USD, asi 250 EUR.

Zdroj: Cooler Master

Zdravím z hloubky bytů.