Oliver a Benji budou mít v roce 2020 své vlastní mobilní hry pro AR

Oliver, Benji, kouzelníci. Benji, Oliver, šampiónské sny … Vzácný je někdo, kdo se narodil v 90. letech a tuto píseň nikdy nezpíval. Superchampions / kapitán Tsubasa Lze jej popsat jako jednu z nejslavnějších animovaných sérií posledních desetiletí a mnoho z nich je fanouškem úspěšné produkce po celém světě. Stejný čas Pokud jste jedním z těch fanoušků Olivera a Newteamu, máte rande v roce 2020 s první hrou virtuální reality speciálně věnovanou této sérii.

Svět videoher je v mobilním průmyslu stále důležitější. Před několika minutami jsme mluvili o Human Fall Flat jako o další hře, která byla nejprve důležitá pro počítač a nyní byla přidána do dlouhého seznamu her, které jdou na mobilní telefony. Tentokrát se stane něco podobného, ​​ale v dramatu. Pokémon GO položil základy toho, co se stane celosvětovým trendem. Nyní, Oliver a Benji oslovují své mobilní telefony prostřednictvím rozšířené reality.

„Tady jdou s míčem u nohou …“

Po úspěchu Pokémon GO a nedávném úspěchu Harryho Pottera: Wizards Unite přichází dnes další legendární spiknutí pro děti 90. let, které již nejsou dětmi. Oliver a Benji, Supercampeones, kapitán Tsubasa nebo jak mu chcete říkat, bude to hra s rozšířenou realitou pro mobilní telefony. Mluvíme o titulu, kde jsou postavy legendární. Oliver Atom, Benji Price, Mark Lenders nebo Tom Baker. Nezapomínejme ani na další, jako je Julian Ross, Dani Melow nebo Derrick Twins a jejich děsivé katapulty.

TSUBASA + Půjde o název videohry, která se řídí pravidly Pokémon GO a integruje nostalgické téma, které upoutá pozornost milionů uživatelů po celém světě. Dynamic bude spočívat v tom, že se vžijete do kůže některých z těchto legendárních postav a setkáte se navzájem. všechny druhy stadionů po městě. Od této chvíle začne řada „bojů“, které značka zatím nezjistila. Mohou také vypadat stejně současných hráčů i legend fotbalového světa Ve hře soutěžit tváří v tvář s Pokémon GO.

Video ukazuje města z celého světa, jako je Turín, Paříž nebo Barcelona, ​​kam cestují některé z hlavních postav slavné show. V současné době lze pouze potvrdit hra přijde v roce 2020 ale už se těšíme, až budeme vědět víc o hře, která bude jedním z nejočekávanějších vydání roku.

Zdroj | Tsubasa