Crashers, jiná automobilová hra

Podle toho, kolik ti je carmageddon hra. Jedná se o klasiku závodů, která triumfuje nejen tím, že musí být nejrychlejší, ale také tím, že je nejkrvavější a nejbrutálnější. Před několika lety byla hra přizpůsobena pro mobilní zařízení jako dodávka, která shromažďuje některé z původních. Nyní přichází na Google Play nová verze této hry, Carmageddon: Crashers. Přestože přebírá část názvu, má málo společného s původní hrou, takže pokud hledáte novou adaptaci, v této hře ji nenajdete.


Toto je 8 barev, které si můžete ve své Galaxy Note 8 vybrat


Najdete nový herní model, s novými vozy, novými obrazovkami a především novým herním režimem, který se trochu blíží originálu. Tato hra byla vydána dnes Google Play. Už jsme si ho stáhli a přestože to zní jako zábavné doručení, má některé nevýhody.

Vypadněte, přeřaďte a střetněte se a vyhrajte svého protivníka

Nový Carmageddon: Crashers Je to hra, která má málo společného s původní verzí, ale ponechává nám jiný herní režim. Samozřejmě známe typické hry, kde musíte nejdříve dosáhnout optimálního startu a přeřazení, abyste dosáhli cílové čáry. Tato hra je více stejná, ale z jiného důvodu: Když dojdete na konec, porazte protivníka.

Běžíte před soupeřem, ne paralelně. Musíte dobře rozjet, přeřadit rychlostní stupně a nakonec, pokud máte všechno v pořádku, Zasáhnete druhé auto a vyhrajete vítězství. Všechny vozy lze upgradovat a můžete si také koupit nová, výkonnější a odolnější vozidla.

Tato hra je zdarmaNavzdory tomu, že se vydělávají peníze, přijde bod, kdy bude pokrok obtížný, pokud nějaké peníze neutratíte. Je to zábavná hra, ale může to být únavné, pokud ji budeme hrát několik hodin, ale oceňujeme, že se herní režim mění na desítkách podobných her na Google Play. Můžete si ji stáhnout hned teď, ale nejprve si ji zkontrolujte Ve svém zařízení máte více než 400 MB volného místa.


Klávesnice Samsung přichází do obchodu Google Play


Carmageddon: Crashers Cars Destruction Drag Racing Carmageddon: Crashers Cars Destruction Drag Racing