Crosscall Trekker-X4, nový odolný mobilní telefon, kde je hlavní postavou fotoaparát

CROSSCALLje společnost, která se specializuje na výrobu odolných smartphonů. Ideální pro ty, kteří si chtějí užít přírodu naplno, aniž by zanedbávali nejnovější technologie. Tato společnost oznámila spuštění nového terminálu před několika dny: Crosscall Trekker-X4.

Crosscall Trekker-X4Crosscall Trekker-X4

Crosscall nabízí mobilní telefony a smartphony, které jsou vodotěsné, odolné a napájené z baterie. Jeho svorky jsou odolné vůči vodě, dešti, větru, vlhkosti, prachu, nárazům … a vaše nové zařízení je dobrým příkladem všeho.

Funkce Crosscall Trekker-X4

Novinka v Crosscall Crosscall Trekker-X4 je-dir první smartphone postavený na akční kameře. A jak vidíte, mají úplnou pravdu …

Ti, kteří rádi „extrémně“ sportují v přírodě, chtějí téměř vždy zvečnit ty nejlepší okamžiky každého ze svých dobrodružství. Problém s používáním akční kamery spočívá v tom, že tato zařízení jsou často poměrně omezená … fungují pouze jako kamery a nutí nás nosit kabely, externí baterie … věci, kterým bychom se vyhýbali, kdybychom měli odolný smartphone, který dokáže zaznamenávat všechny naše akce … a to je přesně to, čemu bychom se při použití pevného mobilního telefonu vyhnuli. dobře … a zařízení s obzvláště vhodnou kamerou.

Crosscall navázal partnerství s předními odborníky na fotografie a videa, aby vyvinuli telefon, který nás uchvátí. Díky technologii Panomorph můžeme pořizovat fotografie a videa výběrem ze 4 úhlů snímání vynikající kvality díky 4K: 88 ° / 110 ° / 140 ° / 140 ° / 170 °.

Díky aplikaci X-CAM můžeme snadno pořizovat obrázky, upravovat je a sdílet.

Crosscall Trekker-X4Crosscall Trekker-X4

JE Crosscall Trekker-X4 Má certifikaci IP68 a lze jej ponořit do hloubky 2 m po dobu jedné hodiny.

Dodává se s 4400 mAh baterií, která nám umožní bezproblémové používání při jakémkoli venkovním výletu a natáčení všech důležitých okamžiků.

Kromě odolnosti proti vodě je tento terminál dimenzován podle amerického vojenského standardu odolnosti MIL-STD 810G, který vydrží i ty nejextrémnější teploty.

JE Crosscall Trekker-X4 Má plášť TPU absorbující nárazy a duální vstřikování a je odolný proti pádu ze 2 metrů a většina je odolná proti nárazům, poškrábání a pádu.

Je snadno použitelný a má tloušťku pouze 12,8 mm a jeho design je docela krásný …

Dostupnost a cena Crosscall Trekker-X4

Citace Dostupnost a cena Crosscall Trekker-X4váš terminál Do prodeje se dostane na konci října. Pokud jde o cenu, tento terminál se bude prodávat za 699,90 Euro

Crosscall Trekker-X4Crosscall Trekker-X4

Na rozloučenou vám necháme videoprezentaci tohoto terminálu …

Co si myslíte o odolných mobilních telefonech? Uvítáme vaši zpětnou vazbu v našich komentářích.

Přes: Crosscall

Zdravím z hloubky bytů.