Čtyři nové karty se objeví v Clash Royale

Konečně máme nový Skrytý kopec v Clash Royalea neobjevili jsme ani neznali nové změny v nejpopulárnějších hrách. Clash Royale. Dnes bylo oznámeno, co nám tato aktualizace přinese, a vypadá to velmi dobře: Tři nové výzvy a čtyři nové karty v Clash Royale.


Nové úpravy vyvážení v Clash Royale na 12. června


Jelikož v současné době není k dispozici žádné datum vydání, není zatím známo, kdy si nové výzvy užijeme. Nové karty v Clash Royale, alespoň známe fungování a vlastnosti každého z nich. Pojďme si tedy bez dalších okolků projít všechny podrobnosti.

Představujeme čtyři nové karty v Clash Royale

Stroj letí

Nejprve najdeme Stroj letíJedná se o speciální kartu s cenou 4 lektvary, která přináší trochu revoluci v kartách počasí. Používá se u jednotek s nízkým dosahem a dodává se s 6 řadami. Šermíř Každou sekundu také zasáhne velmi rychle. Samozřejmě nebude mít příliš mnoho životů (510), i když způsobí vážné poškození (142).

Kostra koule

Druhý, který máme Kostra koule, balón, který jednoduše půjde vpřed, dokud neuvolníte 8 koster a nepřijdete o život! Velmi zajímavá karta, která má dostatek života (636), aby fungovala jako tank a stála jen 3 lektvary.

Kolová koule

Pokračujeme s Koule kolajednotka přímo přivedena Střet klanů a to bude mnohým známé. Míč, který se při úderu posune a při ztrátě štítu se chová jako normální míč. Má velmi dobrou normální životnost a životnost štítu (celkem 696, 1392) a každé 1,2 sekundy způsobí velké poškození (203). Našli jsme ho v epické kategorii za cenu 5 lektvarů, což z něj dělá zajímavou obrannou alternativu.

Mega rytíř

A konečně ty Mega rytířposlední ze čtyř Nové karty v Clash Royale. Jak může být tentokrát méně, legendární a také velmi drahý. Párování Lávový pesS nákladem 7 lektvarů, poškození 240, životností 3300 a některými dosud neviditelnými funkcemi se stala nejdražší legendární jednotkou ve hře. A skutečnost, že se bude pohybovat skokem, z nichž každý má dosah 4–5 a poškození 480. Takže karta, která jde nad rámec toho, co bylo dosud známé.

Plus tři nové výzvy

Ale to není vše a tato nejnovější aktualizace je kromě nás nové kartypřináší nám nové výzvy. První z nich je z ¡¡trojitý lektvar!! Ano, slyšeli jste dobře, trojitý lektvar. To znamená, že již nebudou existovat drahé balíčky, ale můžeme hrát tolik nákladových jednotek, kolik chceme, nebo naopak můžeme hrát desítky levných jednotek a organizovat doposud neviděné večírky na našem mobilním zařízení.

Později, růstové potížeKde se lektvar během minut zvýší: x1 v první minutě, x2 ve druhé a x3 v sondě. A nakonec, náhlá smrt. Kdokoli, kdo dokáže vrhnout první věž, vyhrává hru. Mluvíme o mnoha změnách, které byly včera přidány k průzkumu, kdy jsme viděli jít až na 5 jamek na stavbu balíčků, jak jsme řekli dříve, stále nevíme, kdy všechny dorazí, ale tyto změny se staly jednou z velkých aktualizací Clash Royale.


Paluba týdne v Clash Royale: návrat k rychlému motocyklu


Zdroj: Clash Royale