Cublast, krásná a odlišná plošinovka

maxresdefault

Dnes je neděle. Víme, že je to jeden z nejhorších dnů v týdnu, pokud nejste miliardář a zítra nemusíte dělat nic. Samozřejmě to tak není, takže jste si mysleli, že zítra bude celý den pondělí, máte před sebou tisíc práce a nic necítíte. Denní hra dorazila, takže můžete co nejlépe využít nedělní neděle a užít si ji se svým smartphonem. Dnes vám chceme nechat trochu jinou dodávku, pochopíte to rychle, ale určitě jste dlouho nehráli.


Začaly se objevovat Xiaomi Mi Pad 3 a Mi Pad 3 Pro


Není to příliš známá hra, ale způsob, jakým se hraje, byl v průběhu let ztracen. Před nějakou dobou bylo snadné najít hry, kde můžete použít gyroskop, ale trend směřoval k dotykovým tlačítkům a joystickům. Najít dobrou plošinovou hru, kde se pohybovat pomocí gyroskopu, už není tak snadné jako dřív. Proto vám dnes necháváme Cublast.

Cublast je hra ze starých časů, kdy byla prvořadá jednoduchost a ovládání. Je pravda, že rozhraní je trochu futuristické, ale s mírou to v nás zanechává dobrý vizuální zážitek. Jak jste si dříve představovali, ovládací prvky leží na gyroskopu zařízení, takže byste jej měli nastavit dobře.

f-3021-de5f4d63e9

Cílem hry je projít úrovněmi, ale musíte za ně nasbírat několik bodů, bez nichž se přechod na další úroveň neotevře. V tomto případě je každý bod, který jsme zmínili, růžový a stačí ho jen namířit. Věci budou v každém světě obtížnější, protože zpočátku musíte sbírat pouze jeden bod, ale jak budete postupovat, budete muset otevřít 2 nebo 3, abyste otevřeli finální portál každé úrovně.

cublast-hd-trailer.mp4

Když vezmete gyroskop jako hlavní ovládací prvek, hra je trochu těžší, ale ne přehnaně. Pokud se vám s tímto typem her daří, neměli byste mít problém s rychlým dokončením. Toto je bezplatná hra, kterou mohou hrát téměř všechny současné smartphony, takže to zkuste.


AccuWeather nyní umožňuje kontrolovat počasí ve virtuální realitě


Cublast | Google Play