Huawei Nova 4e, mobilní telefon pro dostupnou střední třídu, je již oficiální, to jsou jeho vlastnosti a cena.

Po předběžných oznámeních a Netěsnosti na Nova 4e Od společnosti Huawei je tento model střední třídy konečně oficiální. Huawei Nova 4e Nepochybně se jedná o prvotřídní model střední třídy, jehož cena je vhodná pro jeho vybavení. Terminál bude zřejmě v Evropě nový Huawei P30 Lite. Uvidíme…

Vlastnosti Huawei Nova 4e

Budeme vědět Vlastnosti Huawei Nova 4e:

Obrazovka a rozložení

Mobilní telefon dostal displej s moderním designem s tenkými černými okraji, zakřiveným profilem a výřezem. Úhlopříčka přesahuje 6 palců (zejména 6,15) a formát je 19,5: 9, vysoký a uvolněný. Jeho technické vlastnosti jsou však také velmi silné. Panel, Typ IPS LCD s rozlišením Full HD + 2312 × 1080 pixelů a Hustota pixelů 415 PPI. Má vícedotykovou funkci v 10 bodech. Nechybí ochrana 2.5D zakřiveného skla a poměr obrazovky k tělu dosahuje 84%. Terminál je dodáván se skleněným a kovovým krytem v modré, černé a bílé barvě a tenkým profilem pouze 7,4 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Motor, který pohání tento nový mobilní telefon Huawei je výkonný procesor HiSilicon střední třídy Kirin 710 Na 2,2 GHz a 64 bitech. Jde to ruku v ruce s grafickou kartou ARM Mali G51 MP4 a Technologie GPU Turbo 2.0. Nastavení je naprosto silné. Čipset Kirin 710 Snapdragon nabízí úroveň výkonu blízkou 660. Mezitím hardware vypadá docela jako dokonalost. Huawei Mate 20 Lite střední třída.

Huawei Nova 4e je dodáván s fotoaparátem se třemi senzoryHuawei Nova 4e je dodáván s fotoaparátem se třemi senzory

Pokud o tom mluvíme Paměť Huawei Nova 4e, máme dvě verze s různou RAM, ale zachováváme si stejnou úložnou kapacitu, velmi velkorysé, to je obdivuhodné: 4 GB RAM se 128 GB ROMa někoho jiného 6 GB RAM se 128 GB ROM. Ale také jáSlot microSD je schopen rozšířit paměť až na 512 GB. A operační systém je moderní Android 9.0 Piepřes grafické rozhraní EMUI 9.0.1.

Buben

baterie huawei nova 4e mít dostatečnou kapacitu, Od 3340 mAh a majitel 18W rychlé nabíjeníDěje se to přes port USB typu C.

Fotoaparáty

A nyní přichází nejopatrnější část společnosti. Tentokrát je to zařízení střední třídy Huawei dostávat trojitý hlavní fotoaparátjako typický senior P20 Pro, Mate 20 Pro nebo Mate 20 X. Společnost se však rozhodla integrovat do střední řady lehčí verzi trojitého fotoaparátu. P Smart Plus 2019 již zveřejněno. tak Hlavní fotoaparát Huawei Nova 4e zahrnuje tři senzory: 24MP + 8MP + 2MP. 24megapixelový snímač je základní (má clonu f1,8) a 8 MP snímač je širokoúhlý, který dokáže zachytit další detaily. Funkcí 2MP snímače je přidání efektu Bokeh (rozostření pozadí).

Fotoaparát, prémiový telefon střední třídy, také nechybí umělá inteligence (AI). Tato funkce dokáže automaticky detekovat a optimalizovat nastavení pro 22 typů scénářů (zvířata, dům, lidé, slunce, sníh, auto, květina atd.). Má také zaostření PDAF, LED blesk, HDR, širokoúhlý snímek, super noční scénu, portrétní režim, profesionální režim, režim panorama, intervalové snímání, 3D dynamické panorama. Fotoaparát dokáže nahrávat videa v rozlišení 1080p při 30 fps a má stabilizační funkce EIS.

Pokud půjdeme selfie kamera, my máme 32 MP jediný snímač, s clonou objektivu f2.0 a funkcemi pevného zaostření, portrétním režimem, funkcí smart beauty a detekcí scén (až 8 scén). Záznam videa se provádí v rozlišení 1080p.

Spojení

Mobile dosahuje dvouúrovňového přenosu dat 4G VoLTE Cat 12. Má dvoupásmové wifi 802.11 ac, Bluetooth 4.2 a GPS navigaci, AGPS, GLONASS a Beidou. Mobilní připojení je velmi úplné a nevychází z módy k eliminaci prvků. Máme moderní port USB typu C a 3,5 mm konektor, slot pro dvě SIM karty a snímač otisků prstů. Také senzory okolního světla, blízkosti, gravitace, kompasu a gyroskopu.

Huawei Nova 4e má moderní design se zářezem na kapku vodyHuawei Nova 4e má moderní design se zářezem na kapku vody

Cena Huawei Nova 4e

JE Cena Huawei Nova 4e liší se podle verze paměti. Model 4 GB RAM stojí přibližně 317 EUR, zatímco verze s 6 GB RAM stojí přibližně 360 EUR.

Výsledky a názory na Huawei Nova 4e

Huawei Nova 4e je to prvotřídní střední třída v každém ohledu. Terminál má všechny silné stránky, včetně vynikající ceny – funkce, solidní hardware a mnoho užitečných položek. Design je navíc moderní a dobře zpracovaný. Čekáme na spuštění terminálu v zemi (bude vypadat jako Huawei P30 Lite).

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku