DearMob iPhone Manager: Nejlepší nástroj pro správu zařízení iOS (ke stažení zdarma)

DearMob iPhone Manager

Časem nejpravděpodobnější Mnoho souborů se hromadí na iPhonu nebo iPadu. Některé soubory, které by měly být vždy správně spravovány, aby nedošlo ke ztrátě nebo duplikování Pokud potřebujeme nástroj, který by nám pomohl v těchto druzích situací, je skvělou volbou zvážit DearMob iPhone Manager. Velmi kompletní nástroj pro správu.

DearMob iPhone Manager, Velmi pohodlná volba pro uživatele se zařízením iOS. Jedná se o velmi kompletní profesionální nástroj, který vám umožňuje přenášet informace z jednoho iPhone do druhého s celou řadou funkcí, které nám umožňují spravovat dotyčné zařízení a data v něm uložená.

Limitovaná nabídka: Pokud zadáte odkaz nad těmito řádky, můžete si stáhnout DearMob iPhone Manager a aktivovat jej pomocí licenčního kódu, který najdete na stránce (kód jsme také vložili níže). Aktivací aplikace budete moci využívat všechny její funkce zdarma.

Kromě nabídky najdete také slevu na nákup plné verze DearMob iPhone Manager s bezplatnými aktualizacemi. Nakonec je zde losování o vstup a výhru iPadu 10.2 prostým hlasováním.

S tímto nástrojem můžeme spravovat vše, co souvisí se soubory a daty na iPhonu nebo iPadu. Jednoduchým a pro nás mnohem efektivnějším způsobem. Proto je to pro mnoho uživatelů tak zajímavá volba. Co s tím můžeme dělat?

Spravujte data pomocí DearMob iPhone Manager

DearMob iPhone Manager

DearMob iPhone Manager je nástroj určený pro: správa a přenos dat může být na zařízení iOS, iPhone nebo iPad. Myšlenka je, že ji můžeme použít, jako bychom vyměňovali telefony za práci s dotyčnými daty, jako je vytváření záložních kopií nebo přenos uvedených souborů do jiného zařízení. Má širokou škálu funkcí, díky nimž je tak zajímavým nástrojem. Někteří z nich:

 • Streamování fotografií, videí nebo hudby (včetně seznamů skladeb)
 • Automaticky převádět formáty (pro snazší otevírání souborů ve formátech)
 • Správa a mazání souborů
 • Správa kontaktů (odstranění duplicitních kontaktů, zálohy)
 • Náhled souborů ve formátech jako HEIC
 • Správa vašich fotografií a fotoalb
 • Zálohy souborů
 • Obnovte data z iPhonu nebo iPadu
 • Šifrování souborů
 • Správa kalendáře (import mezi iPhone a počítačem, provádění změn, připomenutí)
 • Exportujte SMS zprávy
 • Sdílejte uložené stránky v Safari s jinými prohlížeči
 • Snadné a bezpečné, bez omezení iTunes nebo iCloud a bez rizika smazání vašich dat.

Toto je většina funkcí, které můžeme provádět, pokud používáme DearMob iPhone Manager. Jak sám vidíš, Představuje se jako kompletní nástrojposkytuje řešení pro všechny typy uživatelů při práci se soubory na jejich iPhone. Díky funkcím, které jim umožňují automatický převod bez ztráty jejich funkcí, a také odstranění určitých překážek, jako je práce s méně známými nebo složitými formáty.

I když nám nabízí velké množství funkcí, DearMob iPhone Manager se snadno používá. Má jednoduché rozhraní, které neobsahuje příliš mnoho komplikací a můžeme jej používat intuitivně. Kromě toho je velmi efektivní pracovat a vždy se pohybuje rychle, což je další důležitý aspekt tohoto typu nástroje pro uživatele. Takže to bude vždy odpovídat tomu, co od něj žádáme. Stahujeme tento nástroj do počítače kompatibilního s Mac a Windows a vše bude spravováno z počítače.

Jak si jej stáhnout na iOS

Pravděpodobně mnoho z vás má zájem o získání DearMob iPhone Manager pro váš iPhone nebo iPad. Toto je nástroj, který si nyní můžeme stáhnout, ale jak jste si již mohli představit, toto je platební prostředek. Je to profesionální nástroj, za který musíme platit, pokud jej chceme používat s iPhone nebo iPad. Máte všechny údaje o platbách, protože web vývojáře má na výběr několik licenčních plánů.

I když v každém případě K dispozici je bezplatná zkušební verze aplikace DearMob iPhone Manager. Takže můžete zjistit, zda jsou funkce, které tento nástroj nabízí, ve vašem případě užitečné, odpovídat tomu, co očekáváte, a tímto způsobem se můžete lépe rozhodnout, zda koupit nebo ne. Tento nástroj je stažen do vašeho počítače, kompatibilní s Mac i Windows, a můžete jej získat z oficiálních webových stránek DearMob iPhone Manager.

Jak aktivovat produkt zdarma

Pokud si chcete vyzkoušet bezplatnou verzi, je to možné dočasně díky kódu, který nám společnost poskytla. V tomto odkazu si můžete stáhnout tuto verzi do svého počítače, Kompatibilní s Windows a Mac, jak již víte. Když si stáhnete tuto verzi programu, jednoduše zadejte následující aktivační kód pro Windows: CCFJP-P2FL2-A6TEK-NBQPX a nyní si tyto funkce můžete kdykoli užít. Pokud máte Mac, budete muset použít aktivační kód CDW4V-N3HCQ-MTAHJ-P3JS3.

Toto je omezená příležitost, takže pokud jste si mysleli, že DearMob iPhone Manager je program, který vás zajímá, je to dobrý způsob, jak jej mít ve svém počítači a těžit z mnoha funkcí, jak jsme ukázali výše, co nám nabízejí. Je také velmi snadno použitelný.

Připojte se k loterii pro iPad 10.2

Překvapení nekončí, protože máme šance na výhru iPadu v tomto případě Díky DearMob iPhone Manager. Pokud jste si program stáhli a vyzkoušeli jste jej dříve, máte příležitost odeslat recenzi. V tomto programu nám umožňují vybrat, které funkce nebo funkce se nám líbí nejvíce, a tak můžeme vstoupit do loterie pro iPad.

Kde je tento odkaz můžeme nabídnout vyhodnocení programu. Z možností, které se nám zobrazují na obrazovce, si budeme muset vybrat, která funkce se nám v programu líbí nejvíce. Poté jednoduše zadejte e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko „Vezměte mě v úvahu“. Tímto způsobem budete moci vstoupit do loterie a vyhrát iPad. Je to velmi snadné a určitě máte cenu, o kterou se zajímá většina z vás.

Tak, Neváhejte vyzkoušet DearMob iPhone Manager a zanechat recenzi nebo názor na jejich funkce v tomto jednoduchém testu. Můžete vstoupit do tomboly a kdo ví, jestli jste sami překvapeni, protože jste výherci iPadu.