Dejte si pozor na Sharazon, obchod, který nabízí levné iPhony na Instagramu

Existuje mnoho způsobů, jak propagovat obchodní a online obchod. Sharazon se rozhodl propagovat se sérií Ovlivňující uživatelé Instagramu nabízejí levné iPhony.

Sharazon je internetový obchod, který konkrétně nabízí levné iPhony. méně než polovina jeho oficiálních nákladů. Proto musíme být velmi opatrní a pak vám ukážeme proč.

Dejte si pozor na nové nigerijské podvody

Sharazon je internetový obchod, který inzeruje pod záminkou získání iPhonů za velmi dobré ceny, ale je to tak Vyrábí se prostřednictvím procesu zvaného „nakupujte a sdílejte“.

Jak Sharazonův „společný nákup“ funguje?

Ke zpracování nákupu potřebujeme tři nebo více lidí atd. Shromažďování potřebných peněz mezi třemi lidmi na nákup iPhonena první pohled něco docela zvláštního.

Proces, kterým Sharazon získává náš vzácný iPhone, je následující:

  1. Koupili jsme iPhone na polovinu nebo dokonce na třetinu stojí nás v Apple Store.
  2. Ještě nám nepošlou iPhone, protože to bude téměř „dárek“ a není tomu tak úplně.
  3. Pak ostatní dva uživatelé se účastní společného nákupu tento iPhone.
  4. NÁM vezmeme si iPhoneale další dva si budou muset počkat. Nebudou ji moci vyzvednout, dokud na seznamu nebudou další dva kupující, a osoba hned za seznamem ji v tomto tahu vyzvedne.

Toto je nekonečná smyčka a právě teď Čekání na uživatele internetu, kteří již platí za své iPhony déle než měsíca nikdy nedostanu

Pokud něco podezřelý Na internetu ceny jsou velmi levné určité výrobky s mnohem vyšší hodnotou

Proto Sharazon, pyramidový podvodexistuje však mnoho dalších webů, které přijímají podobné kroky a tvrdí, že prodávají své produkty levněji než jiné obchody.

Sharazon a jeho reklamy na Instagramu

Obrázek - Pozor na Sharazon, obchod, který nabízí levné iPhony na Instagramu

Sharazonův případ přitahuje od jejich zvolení velkou pozornost ovlivňovatelé s tisíci následovníků Tvrdí, že uskutečnil nákup od společnosti Sharazon a úspěšně koupil iPhone.

Tito influenceri navíc nabídli možnost získat další 20% slevu a koupit si tak takzvaný iPhone. nenabízejí ani předpokládanou dobu dodání.

Takové aplikace jsou vzácné, ale Sharazon získal více než 67 000 sledujících Na účtu Instagram díky různým akcím s oblíbenými postavami. Nyní, když získali velký efekt díky velkému počtu sledujících, používají tuto cestu k propagaci své nabídky.

Vzhledem k tomu, že má smysl udělat dojem, již existují různé účty Instagram a další skupiny telegramů. popisují své zážitky a tvrdí, že jsou podvedeni.

Jak si dokážeme představit, sám Sharazon se snaží ukázat jako spolehlivá stránka To je velmi podezřelé díky různým certifikacím, jako je Trustpilot.

Po prozkoumání několika uživatelů internetu má tato italská společnost vlastní Má bydliště v jiné zemi, kterou je Malta.

Někteří uživatelé, kteří litují svého pokušení požadoval vrácení penězprotože jeho myšlenkou nebylo přispět zbývajícími 700 a více eury na získání jeho iPhonu, ale koupit jej o zhruba 300 eur levněji, v závislosti na modelu.

Nyní existuje několik nároků proti vlivným osobám Instagramu, které usnadňují propagaci akvizic. Levné iPhony v Sharazonunabízí některým kupujícím peníze, které přispívají 70%, nikoli 100%, protože jim peníze vrátí.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Co si myslíte o tomto druhu aplikace? Slyšeli jste o Sharazonu a jeho velmi levných propagacích chytrých telefonů?