Jak vytěžit maximum z Netflixu v telefonu nebo PC

Netflix Je to hlavní platforma pro televizní seriály i filmy prostřednictvím streamování, aplikace, která má miliardy uživatelů po celém světě a kterou si můžete užít na našich počítačích, tabletech, mobilních telefonech a dokonce i na našich chytrých televizích. Ani většina jejich zákazníků však nezná všechny triky, jak toho plně využít.

Proto vám chceme dát sadu tipů, o kterých jsme si jisti, že vám budou užitečné, abyste měli lepší zážitek z používání Netflixu nebo alespoň jeden použili blíže tomu, co hledáte.

Triky, jak získat více Netflixu

Zaprvé, jedna z největších funkcí Netflixu má co do činění s možností přizpůsobení obsahu, s přihlédnutím k tomu, že pokud si uděláme potíže s provedením změn v našem uživatelském profilu, uvidíme přesně ten typ obsahu, který nás zajímá. . Tímto způsobem můžete být informováni o uvedení nových seriálů nebo filmů, které by vás mohly zajímat.

Úprava titulků je vždy jednou z doporučených změn, abyste mohli této služby využít více. Mnoho uživatelů zjistí, že písmena jsou umístěna nad obsahem, otravná nebo rušivá. Není to však situace, kterou musíte vydržet, je to daleko od ní. Chcete-li to změnit, musíte přejít do části Můj účet, Profil, Zobrazení titulků; a tam můžete provést všechna nastavení, která chcete, aby vyhovovala vašemu vkusu.

Zároveň se někdy můžete připravovat na sledování své oblíbené show na gauči nebo v posteli a zjistíte, že se obsah začne automaticky reprodukovat, což způsobí, že o něj přijdete. Jelikož je to také proměnlivé, není nutné tyto podmínky projít. Musíte přejít do části Účet, Nastavení přehrávání a deaktivovat možnost Automatické přehrávání pro další epizodu. Po uložení změn vás automatické přehrávání již nebude obtěžovat.

Stejně tak víme, že mnoho uživatelů Netflixu je trochu znepokojeno problémy, které může přinést spotřeba mobilních dat, když se dostanou přes vizualizaci svých oblíbených televizních pořadů a filmů. V každém případě doporučujeme, abyste vždy používali funkce, které nám platforma nabízí. Chcete-li je získat, Můj účet, Můj profil, Nastavení přehrávání, Využití dat na obrazovce; a tam zjistíte, že můžete provádět změny, jako je snižování kvality videí a spotřeba méně mobilních dat.

Pokud jste jedním z lidí, kteří si stáhnou obsah Netflixu, aby jej mohli sledovat později, aniž by se museli připojovat k internetu, je-li to velmi užitečná věc, abyste se vyhnuli přílišnému utrácení za mobilní data, měli byste zvážit způsob, jakým se tato stahování stávají. Paměť vašeho smartphonu. Čas od času byste měli zkontrolovat, zda máte stránky s knihami. Můžete to udělat z Můj účet, Profil, Moje stažené soubory; Sekce, kde můžete rychle a snadno spravovat veškerý stažený obsah.

V každém případě není pochyb o tom, že Netflix je skvělá služba pro filmové a televizní fanoušky, kteří mohou využít více než kdy jindy, pokud projdete nabídkou a možnostmi konfigurace, které se postupem času zvyšují. .