Design Samsung Galaxy M30s je filtrován odlišně od „normální“ verze.

Jak víte, Samsung by měl smartphone uvést na trh v srpnu Samsung Galaxy M30sbude výrazně silnější než model Galaxy M30 normální.

Alespoň jak by to mělo být, protože terminál bude dodáván s autem SoC Exynos 9610to je také Galaxy A50.

Dnes jsou zveřejněny fotografie zobrazující zadní panel tohoto nového telefonu jihokorejskou společností. Děkujeme, že jste mohli komentovat některé podrobnosti designu.

Samsung Galaxy M30sSamsung Galaxy M30s

Zejména lze předpokládat, že hlavní fotoaparát bude čtyřnásobný (proto to lze vycítit podle velikosti prostoru vyhrazeného pro něj na zadním panelu), rádi bychom vám připomněli, že v běžné verzi fotoaparátu M30kamera obsahovala tři senzory.

Jak vidíte, skener otisků prstů bude umístěn na zadní straně tohoto terminálu. Můžeme také říci, že tento smartphone bude mít port USB-C a konektor pro sluchátka.

Na druhou stranu stojí za zmínku, že díky další publikované fotografii bude telefon podporovat paměťovou kartu a dvě SIM karty. A to je ono … alespoň prozatím.

Jak vám obvykle říkáme, budeme věnovat pozornost všem informacím, které máme o dalším. Samsung Galaxy M30s. Pokud si nechcete nechat ujít další novinky, které vám sdělíme na tomto smartphonu i Planeta Red, doporučujeme, abyste nás sledovali na našich sociálních sítích.

Zdroj: 91 mobilních telefonů

Zdravím z hloubky bytů.