contador de visitas gratis Skip to content

Digital Galaxy, velmi zábavná hra pro vaše chytré hodinky

Screenshot_20170317-134604

Chytré hodinky jsou tu už dlouho. V roce 2015 jsme viděli, jak téměř všechny značky vsazují na zápěstní zařízení a opouštějí dobrý trh. Nyní v roce 2017 se to stalo znovu, a to díky uvedení nové verze Google a Android Wear. Ale dnes mluvíme o hrách, ne o hodinách. Je čas hrát každý den a dnes končíme s chytrými hodinkami.


Xiaomi Mi6 bude muset požádat o Snapdragon 821


Pokud máte hodinky se systémem Android Wear, nejmenší s nimi je hraní her. Je naprosto dokonalé kontrolovat své e-maily, ukládat WhatsApp a běhat a počítat počet kilometrů, které jste udělali. Pokud však potřebujete hrát s chytrými hodinkami, buď proto, že nemůžete telefon odpojit, nebo z jiného důvodu, Dnes vám necháme velmi jednoduchou hru, ale takovou, která nás může přimět k tomu, abychom se připojili.

Hra, kterou jsme vám dnes nechali Digitální galaxie. Bohužel ji nebudete moci hrát na svém smartphonu, protože se jedná o speciální hru pro chytré hodinky. Konkrétně je k dispozici pouze pro Android Wear, Takže pokud máte hodinky Samsung nebo Apple, nemůžete je hrát. Pokud si můžete dovolit mít hodinky s Android Wear, měli byste vědět, že máte novou hru, kterou si můžete vyzkoušet na zápěstí.

photo5935999542057084844

Cíl hry je velmi jednoduchý: měli byste získat nejvyšší možné skóre. Planety a hvězdy, které musíte zničit vypuštěním meteoritu, se objeví na obrazovce našich hodinek v pohybu. Aby mohl meteorit vystartovat v přímce, musíme stisknout obrazovku. Pokud to uděláme ve správný čas, zasáhne to planetu a zničí ji. Měli bychom to dělat vždy, ai když se to zdá snadné, věci se pěkně komplikují, jak se pohybujeme vpřed.

Planety se začnou pohybovat jinými směry a rychlost se zvýší. Nastává bod, kdy je opravdu těžké přidávat zničené planety, aby se věci staly zajímavými. Tato hra je zcela zdarma a neobsahuje žádné reklamy, takže je ideální vyrazit, když nemůžeme získat mobilní telefon.


Nové tapety Samsung Galaxy S8 filtrovány


Digitální galaxie | Google Play