Díky a šťastný nový rok od iPadizate!

Dnešek je nepochybně jednou z nejkouzelnějších nocí roku. Je to čas večírku, radosti, míru a lásky… ale zároveň je na čase vyhodnotit, jak vypadá rok 2016, a připravit se na budoucnost. A hrozny poskytují úvod nový rok plný úkolů a rozhodnutí.

Chceme od iPadizate Přeji vše nejlepší do roku 2017 a přinejmenším stejně dobré jako předchozí. Stejně tak ve stejnou dobu Díky, že jsi tadyPřečtěte si nás, vyjádřete svůj názor, sdílejte náš obsah. Bez tebe bychom tu nebyli Dnes všichni tvoříme velkou rodinu kolem společnosti Apple s více než 161 000 sledujících na Facebooku a přibližně 94 000 sledujících na Twitteru.

Toto je rok 2016, máme 3 klíčové poznámky Od společnosti Apple

Stručně řečeno, rok 2016 byl pro fanoušky Apple celkově dobrým rokem. Byli jsme svědky 3 klíčové poznámky nabízí nám zařízení, která byla ohromně úspěšná.

Viděli jsme to v březnu úvodní řeč Fuj iPhone SE a iPad ProDvě zařízení, která se Apple zavázal jít rovně vpřed s naším milovaným 4palcovým iPhone, a silně upřednostňují tablet, který nahradí lehký notebook. Jistě, doprovázeno spoustou zajímavých zpráv.

V září, jak je zvykem, iPhone 7 a iPhone 7 Plus a Apple Watch Series 2. IPhone je v zásadě vlajkovým produktem společnosti Cupertino, která ztroskotala bez přílišných inovací, aniž by byla paliativní díky hlasitému selhání společnosti Samsung. Nejvýznamnějším pokrokem je jeho odolnost proti vodě a absence 3,5 mm jacku otevírajícího se AirPods, jejichž dveře se na Vánoce blíží, ale dobře se prodávají.

V říjnu jsme se konečně setkali se zcela novými MacBook Pro 2016. Po revoluci Microsoft Surface, i když existují mnohem lehčí a výkonnější počítače s mnohem menším počtem slotů, kde lze najít největší inovaci na dotykové liště, možná nám chybí trochu více inovací.

Je tu ještě jedna věc …

Nemůžeme zapomenout na novou aktualizaci pro mobilní zařízení IOS 10, jeden z nejrobustnějších operačních systémů má mnoho nových funkcí: widgety, nálepky, efekty, mnohem bezpečnější zálohy … a samozřejmě mnoho nových funkcí v iMessage, Mapách, Siri, HomeKit, Zdraví. Skutečná revoluce.

Fanoušci Apple jsou ve výchozím nastavení nároční a perfekcionisté. V roce 2017 nám tedy v březnu necháme otevřená ústa a obrátíme trh s tablety vzhůru nohama – v současné době ve volném pádu – skutečná revoluce v iPhone 8 a kdo ví … protože S Apple je možné všechno. Ale především vám věříme. Díky, že jste tam byli. Uvidíme se v roce 2017.