Díky Capcomu přichází 1942 na Android

maxresdefault (1)

Před několika týdny jsme vám řekli, jak Mega Man přišel k Androidu. Capcom byl zodpovědný za to, že nám nechal remastering hry, která byla připravena pro dotykové obrazovky. Dnes máme nové zprávy o společnosti, která oznamuje, že v průběhu roku 2017 bude spuštěno více her. V dnešní deníkové hře je prostor pro tento nový díl, který vyvolá tu největší nostalgii světa videoher.


Honor V9 dorazí do Evropy jako Honor 8 Pro 5. dubna


Nová epizoda, kterou nám Capcom zanechal, je 1942. Pokud jste mladí, možná tuto hru neznáte, ale ti, kteří žili v 90. letech, samozřejmě vědí, o čem mluvíme. 1942 je hra odehrávající se ve druhé světové válce, s mnoha různými verzemi, skvělou grafikou a různými možnostmi při hraní.

1942 je hra velmi podobná hře na Marsu, ale ve které používáme letadla z druhé světové války. Je to typická hra, kde létáme v letadle a musíme samozřejmě zničit ostatní, Utekli před kulkami, které nás nepřátelé opustili.

fotografie5917975166338574338

Capcom nám zanechal to nejlepší z této hry se stejnou grafikou a ovládacími prvky přizpůsobenými dotykovým obrazovkám. Nebudeme mít nejnovější technologie letadel nebo různé zbraně, protože to, co tato hra zkouší, je to, že si pamatujete hry, které jste hráli se svými přáteli v arkádových automatech.

Nepochybně je to skvělá hra, ale má problém a je placená. Stojí to pouze 1,19 eura, a ačkoli mnoho uživatelů považuje za takovou dodávku absurdní cenuMnoho dalších se rozhodne hrát stovky bezplatných her, které máme na Google Play pod podobným názvem.


WhatsApp opravuje a vrací nám tradiční situaci, po které mnoho lidí touží


1942 | Google Play