Galaxy A50, nový požadavek společnosti Samsung na střední třídu

Přestože společnost Samsung vydala dva hlavní terminály, které stejně jako její různí členové obsadí většinu titulků. Rodina Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy Fold pravda je, že má spoustu dalších zařízení, která nás překvapí. To je mimo jiné chytré telefony Samsung Galaxy A50.

Dnes se pokusíme, abyste věděli všechno Specifikace Samsung Galaxy A50 takže víte, jestli to vyhovuje vašim potřebám. Ale vzhledem k tomu, že máme co do činění s terminálem s dobrými funkcemi a vyšší cenou obsahu než jeho „velcí bratři“, jsme si téměř jisti, že se to stane.

Samsung Galaxy A50Samsung Galaxy A50

Specifikace Samsung Galaxy A50

Začneme znovu … Pak seznam necháme na vás. Specifikace Samsung Galaxy A50.

Doufáme, že vám tyto informace pomohou o něco víc vědět vše. Samsung Galaxy A50 každému uživateli

A50
obrazovka Velikost / rozlišení 6,4 palce FHD + (1080 × 2340) Super AMOLED
Obrazovka nekonečna Infinity-U
Rozměry 158,5 × 74,7 × 7,7 mm
Design 3D Glasstic
Procesor Quad 2,3 GHz + Quad 1,7 GHz
Fotoaparát Čelní 25 MP FF (F2.0)
Zadní 25 MP AF (F1,7) + 5 MP FF (F2,2) + 8 MP FF (F2,2)
Paměť 4/6 GB RAM

64/128 GB interní úložiště

Až 512 GB s MicroSD

Buben 4 000 mAh
Ostatní výhody Snímač otisků prstů na obrazovce, rychlé nabíjení, 1 Samsung Pay, 2 Bixby Vision, Bixby Voice, Bixby Home, Bixby Reminder

Funkce Samsung Galaxy A50

Jednou Specifikace Samsung Galaxy A50 Je čas, abychom zašli trochu podrobněji. Mezi Funkce dostupné na Samsung Galaxy A50 Našli jsme několik, které bychom mohli kvalifikovat jako prémiové. Je to jako skvělý fotoaparát, baterie s dlouhou výdrží a systémem rychlého nabíjení a přítomnost displeje Infinity-U.

Fotoaparáty

Z hlediska fotografie je třeba poznamenat, že Galaxy A50 umožňuje dobré fotografie díky trojitému fotoaparátu navrženému k věrné reprodukci lidského vidění. Mezi moduly najdeme ultra širokoúhlý objektiv. To nám v kombinaci s funkcí Smart Switch umožňuje určit a doporučit, kdy použít širokoúhlý záběr.

Samsung Galaxy A50Samsung Galaxy A50

Hlavní fotoaparát má modul s rozlišením 25 MP, který dokáže pořizovat jasné snímky za denního i tmavého světla … Další z modulů tohoto fotoaparátu umožňuje lepší ovládání dynamického zaostření, aby se dosáhlo lepších snímků. efekt rozostření.

V tomto ohledu hraje důležitou roli také umělá inteligence v Galaxy A50. Kromě detekce nedostatků, které slibujeme … vše, co nám pomůže získat nejlepší snímek, protože v softwaru je k dispozici „Scene Optimizer“, který má schopnost rozpoznat a vylepšit 20 scén.

Sada nástrojů pro všechny milovníky fotografování zahrnuje také funkci Selfie Focus, která při fotografování selfie jemně rozostří detaily pozadí.

Samsung Galaxy A50Samsung Galaxy A50

Design

Na úrovni designu má tenký a mírně zakřivený design, který jsme viděli ve stejné linii dříve … takže vám o tomto aspektu nemůžeme říct víc. Pokud milujete smartphony vyvinuté společností Samsung, bude se vám tento Galaxy A50 líbit.

Na úrovni designu vám můžeme říci, že tento terminál je k dispozici ve čtyřech barvách: černé, bílé, modré a korálové, inspirované účinkem rozptýleného světla.

Bezpečnostní

Známe důležitost našich dat a způsob jejich zobrazení na zařízení, jako je smartphone. Proto je důležité mít opatření, která zabraňují používání našeho smartphonu neoprávněnými osobami.

Na úrovni zabezpečení má zařízení funkci odemykání pomocí snímače otisků prstů na obrazovce.

Samsung Galaxy A50Samsung Galaxy A50

Cena Samsung Galaxy A50

V současné době neposkytují oficiální výkonný Samsung Galaxy A50. Jakmile budeme vědět, dáme vám tyto informace.

Zdravím z hloubky bytů.