Dvě opravdu návykové hry pro Android: Raider a Space Frontier

Je stále obtížnější najít hry, které jsou krásné, jednoduché a návykové, ale dnes jsme narazili na dvě z těchto prezentací. Google Play. Název i miniatura nás zaujaly, a tak jsme spustili stahování. Poté, co jsme si s každým z nich chvíli hráli, jsme si uvědomili jejich potenciál. Dva Hry pro Android Je to velmi návykové a všechny mobilní telefony mohou fungovat. Jejich jména? Raider a Space Frontier.


Test rychlosti Google Pixel 2 XL VS iPhone 8 Plus


Je velmi možné, že tyto dodávky neznáte, protože my nevíme. Google Play nám ukázal tyto dvě sázky od stejného vývojáře. To Ketchapp. Určitě jste někdy v životě hráli splátky této společnosti, protože má známé hry, I když je to všechno docela jednoduché.

Raider, automobilová hra? s neonem a mnoha fyzikami

Byla to první věc, kterou jsme zkoušeli NájezdníkSázka na kompletní okruhy a futuristická vozidla. Cíl je jednoduchý: jít co nejdále. Tato hra pro nás nebude snadná, ale jakmile se oběsíme, budeme se moci rychle posunout vpřed. Nečelíme špíně ani asfaltovým okruhům, Místo toho budeme muset projít poněkud nepravidelnou řadou neonových světel. Máme všechny druhy postižení a jen jednu kontrolu, která věci v mnoha situacích ztěžuje.

Můžeme pouze stisknout obrazovku, aby se vozidlo pohlo vpřed, a pokud jsme ve vzduchu, zakrníme. Nemáme žádné brzdy ani kontrolu stability, Budeme tedy muset velmi dobře vypočítat, kdy podat plyn, aby se auto nepřeklonilo nebo nespadlo do pasti. I když je to jednoduchá hra, stojí za to ji vyzkoušet, protože nekonečná dynamika obvodů vás zahltí.

Jezdec Jezdec

Space Frontier – Přidejte rakety a dostaňte se co nejvyšší

Prostorový limit Jedná se o vesmírnou hru, kde musíme jít co nejvyšší. Nejprve máme raketu s několika stupni, ale jak budeme postupovat, budeme mít ještě mnoho dalších. Ovládací prvky nemohou být jednodušší, stačí se dotknout obrazovky. Nebudeme muset vyvažovat raketu nebo něco takovéhoKdyž je každá fáze rakety hotová, musíme ji jednoduše stisknout.

Když vzlétneme, první etapa bude spotřebována, dokud nedosáhne zeleného pruhu, což je čas, kdy ji musíme vytlačit, abychom ji dostali ven. Pokud to uděláme příliš brzy, ztratíme hybnost a pokud to budeme trvat příliš dlouho, raketa exploduje. Pokud to uděláme ve správný čas, získáme další podporu, která je naprosto nezbytná k překonání našeho rekordu. S každým vzestupem obdržíme mince, které můžeme utratit za nákup více etap, abychom mohli mít více paliva, abychom dosáhli výše.

Jak postupujeme Můžeme znovu naplnit planetybezpochyby něco, co je opravdu zábavné a složité zároveň. Je to také zcela bezplatná hra, ve které musíme postupovat a překonat svůj rekord. Důrazně doporučujeme, abyste si ji stáhli, protože ji lze přehrávat na jakémkoli zařízení Android.

Prostorový limit Prostorový limit


Některé funkce OnePlus 5T jsou filtrovány v AnTuTu