E3 2015: Nové hry pro iOS a virtuální realita

E3 2015: Nové hry pro iOS a virtuální realita

Letošní E3 nám dává velké množství nových her Těšíme se na jeho testování na iPhonu a iPadu. Dokonce i velké společnosti a vývojáři videoher představili některé užitečné aplikace, jako jsou tvůrci Bethesda Softworks pro Fallout Shelter, pro Fallout 4.

Jiné společnosti mají některé docela skvělé hry, jako je Square Enix, které ukazují Hitman: Sniper a Lara Croft: Relic Run.

Lara Croft GO

Nintendo, Microsoft a virtuální realita

V případě dvou gigantů Nintendo a Microsoft, které přinesou nové hry pro iOS, bohužel novou hru neukázaly. Nintendo se zaměřilo na 30. výročí Maria a od Microsoftu víme, že bude mít pouze hry využívající iOS jako sekundární displej.

Co můžeme vidět, je nové Řadiče a brýle virtuální reality pro iOS a Android. Přesněji řečeno, mluvíme o ovladači Micro CTRL společnosti MadCatz pro iOS 8 a brýlích Merge VR pro iPhone 6…

Kromě toho také E3 Brýle Oculus RiftPamatujeme si, že to nedávno získal Facebook a má nové hry. Úžasnou věcí na těchto brýlích pro virtuální realitu není hloubka 3D filmu, který nás přivedl na obrazovku, ale použití senzorů gyroskopu a akcelerometru s pohybem naší hlavy.

Oculus Rift

Herní hry a další hry

Ale jak jsme již zmínili dříve, E3 2015 nám dalo příležitost vidět mnoho nových her pro Apple iPhone a iPad. Dále vám ukážeme některé z nejvýznamnějších …

Star Wars: Galaxy of Heroes

Ano, lidi, Star Wars oznámil svou přítomnost na iOS s novou Galaxy of Heroes. Titul, kde můžeme sbírat, spravovat a bojovat s našimi oblíbenými postavami z vesmíru Star Wars.

FIFA Mobile

Electronic Arts nás všechny překvapilo novinkami o nové FIFA, ale s novým titulem a nyní bude FIFA 15 přejmenována na FIFA Mobile místo 16, 17 … Na druhou stranu ve hře nebude příliš mnoho změn, jen pár nových tahů a vylepšení hry.

Tělo: Nemesis

V E3 byla uvedena brutální letecká hra Airframe: Nemesis. Má docela přijatelnou grafiku pro mobilní titul. Nenechte si ujít video trailer!

Brothers: A Tale of Two Sons

Ale pokud existuje hra pro iOS, která nás nechá bez slov, pak je to Brothers: A Tale of Two Sons, příběh dvou bratrů, kteří se vydávají na vzrušující dobrodružnou cestu při hledání svého otce. Vypadá to brutálně.

Lara Croft GO

Po vydání hry Lara Croft: Relic Run je SQUARE ENIX stále na správné cestě s další hrou s protagonistkou Tomb Raider Lara Croft GO. Hra velmi podobná Hitman GO.

To je to, co letošní E3 nabízí ohledně her pro iOS pro iPhone a iPad. Je jasné, že Apple se na této každoroční akci příliš neúčastní, ale je každým rokem stále důležitější. Která z těchto her se vám nejvíce líbila? Chcete nám navrhnout novou novou verzi?