Objevte 5 nových nekonečných her pro iPhone a iPad

Objevte 5 nových nekonečných her pro iPhone a iPad

pro iPhone a iPad nekonečno Jsou to nekonečné hry, které nás často zvou k zábavě při vyhýbání se překážkám, sbírání mincí nebo eliminaci nepřátel. Jasným příkladem věčnosti je klasický a populární Temple Run.

Před několika měsíci jsme na iPadizate nabídli kompilaci skvělé kvality, široké škály nekonečných běžeckých her, dnes vám ji představujeme 5 nových verzí tohoto žánru pro iPhone a iPad. Je to zábava!

nekonečné hry pro iPad

1. Oddwings Escape

Hra Oddwings Escape je jednou z nejveselejších a nejzábavnějších her na tomto seznamu, i když svým způsobem vypadá dětinsky. Při sbírání mincí a buffů budeme ovládat ptáka, kterému dochází letová energie. Existuje mnoho znaků k odemčení! Také a režim úrovně s misemi až na nekonečný režim.

2. Lara Croft: Relic Run

Lara Croft: Relic Run je dnes jedním z nejúžasnějších nekonečných běžců pro mobilní zařízení. Obsahuje inovativní herní systém, který dokážeme. střílejte nepřátele, procházejte zdmi v nejčistším stylu Tomb Raider a mnohem více.

3. Nůž

Blades of Brim pochází od tvůrců návykových a úspěšných Subway Surfers. Pro teď spuštěno pouze v kanadském App Store, takže si to budeme muset ještě chvíli počkat … Ale vypadá to dobře!

4. Cartoon Survivor

Kreslený přeživší Je to jedna z nejvíce očekávaných her. Technicky ne nekonečný, ale běžec, ale nemohli jsme ho vynechat z tohoto seznamu, protože vypadal velmi, velmi zábavně.

5. Ahoj

Tato dovednostní hra, zkratka pro „Get High“, přitahuje alespoň hráče, kteří milují tento žánr. Je to složitý nadpis, který musíme udělat zvednout míč co nejvyšší.

Bohužel většina z těchto nekonečných her Zatím nejsou k dispozici v App Store ve Španělsku, Mexiku nebo Argentině. (mimo jiné), protože jsou v současné době k dispozici pouze jako test v některých zemích, ale postupem času budou pomalu klesat a my vám zde budeme o tom povídat.

Který z nich pro iPhone a iPad nekonečno Líbilo se vám to víc? Chcete některý doporučit?

Sdílejte tento článek se svými přáteli a rodinou na svých sociálních sítích pomocí tlačítek nad a pod tímto příspěvkem. Děkuji!