EcoDriver je hra, kde ti nejrychlejší nevyhrají

Screenshot_20170217-200224

Je čas hrát každý den. Je pátek, a to znamená, že pracovní nebo pracovní týden skončil, a vy si můžete odpočinout, sledovat film a být se svým oblíbeným smartphonem na gauči. Pokud jste celý týden hledali hry a žádné jste nenašli, můžete se podívat, co jsme pro vás nechali. Pokud jste již hráli, můžete si dnes stáhnout nový.


Xiaomi Redmi 5 prochází TENAA


Hra, kterou vám dnes necháme, je o automobilech. Ačkoli tato část není jako ostatní, víme, že máte rádi auta. Ten, kdo dosáhne cíle rychleji, nevyhraje, protože žádný cíl neexistuje. Vítězem bude nejchytřejší, ale i když neexistuje žádný cíl určit vítěze, všechno ostatní v této hře je trochu vzácné. Mluvíme o EcoDriver, zábavné dodávce automobilů.

EcoDriver není hra jako ostatní. Čelíme jedné z nejlepších dodávek, jaké jsme kdy hráli. Není to hra, která bude nějakou dobu trvat, protože existuje mnoho faktorů, které vás mohou donutit zajít příliš daleko nebo zůstat pár metrů od východu. Cílem hry je dosáhnout co nejvíce bez omezení. Takže můžeme strávit celý život hraním a naše skóre bude i nadále přidávat metry. Samozřejmě to nebude snadné, protože bude třeba ovládat mnoho faktorů a obtížnost se postupem času zvyšuje.

photo5852916178559805557

I když jsou ovládací prvky jednoduché, může to být trochu ohromující, když máme ve hře pár věcí. Pravou páčkou zvyšujeme rychlost a pomocí šipek řadíme. Když potřebujeme změnit jízdní pruh, jednoduše posuňte prst po obrazovce správným směrem.

Na rychloměru budeme mít zelenou lištu, která ukazuje, kdy potřebujeme přeřadit. Pokud zrychlíme, když jsou otáčky za minutu v rozmezí zeleného pruhu, auto stěží spotřebuje jakékoli palivo, ale věci se oškliví, když nedosáhneme nebo překročíme. Vůz je natřen zeleně a při použití příliš velkého množství paliva vybledne.

Musíme vypočítat, jaké je dokonalé množství plynu, ale také zkontrolovat a snížit rychlostní stupně, když se blížíme k autu. Není pochyb o tom, že jde o velmi úplnou hru, která je neobvyklá a nabízí mnoho možností. Přestože obsahuje reklamy, je zdarma.


Zaplatili byste za Samsung Galaxy S8 + 1000 eur?


EcoDriver | Google Play