Einsten, Train Your Brain HD pro iPad dostává nový obsah

Einstein Train Your Brain HD dostane aktualizaci pro iPad a Přidejte 30 cvičení Podle jejich repertoáru je nebudete muset kupovat samostatně. Tato hra byla navíc optimalizována pro Retina displej nového iPadu s vizuálními vylepšeními, která to s sebou přináší. Vývojáři tvrdí, že hra nyní vyžaduje méně paměti, což ji činí stabilnější a zabraňuje tak jejímu zhroucení.

Einstein Train Your Brain HD iPad

Einstein HD je to hra, kterou můžete používat každý den, protože zahrnuje denní testy aby vaše mysl byla svižná a rychlá. Einstein a jeho partner Robo vám cvičení bezpochyby vysvětlí a také vás motivují, abyste je nepřestali dělat.

Einstein HD vám dává možnost používat několik různých uživatelů na stejném iPadu a každý si zachová svůj pokrok a typ cvičení, která dělají. Můžete také hrát se svými přáteli v režimu pro více hráčů lék Hot Seat a iPad vám postupně dáme.

Tato hra má úroveň přizpůsobenou vašemu mozkovému věku a provede vás řadou cvičení, ve kterých mají všechny testy vědecké vysvětlení, které vám Einstein dá. Einstein HD navíc obsahuje snadný a přístupný systém nápovědy.

Sdílejte své výsledky se svými přáteli v Game CenterVždy se můžete motivovat výsledky svých konkurentů. Tato hra navíc obsahuje trofejní místnost a žebříčky a statistiky, které vám zpříjemní zážitek.

Zde je video Einstein Train Your Brain HD pro iPad:

Po slavné hře “Trénink mozku“Pro Nintendo DS neexistovala hra této úrovně pro iPad, dokud jsme se nesetkali.” Einstein HD, perfektní hra, která vám dá zabrat. Vytvořte si svůj profil vedený Einsteinem a začněte několik jednoduchých cvičení. Všimněte si také, že díky aktualizaci si užijeme větší klávesnici, abychom rychle odpověděli na všechna cvičení.