Evropská unie schvaluje: Odeslání memu může mít za následek pokutu

Internet, jak jej známe dnes, se může drasticky změnit díky schválení kontroverzního nařízení o autorských právech ze strany Evropské unie. Odeslání memu může mít za následek pokutu.

V době internetu, v přístupu a šíření informací, předchozí a následující a především svoboda projevu uživatelů protože to vážně ohrožuje svobodu internetu.

Chyba těchto možných následků, Články 11 a 13nejkontroverznější Autorská práva nebo autorský zákonByl schválen 438 hlasy, přestože je zatím pouze v prvním hlasování.

Obrázek - Evropská unie schvaluje: zaslání memu může mít za následek pokutu

Sbohem prsa

Zdá se, že to, co jsme se dozvěděli loni v červnu, bylo potvrzeno, Vysílání memů bude zakázáno a nebude možnéJelikož je memin považován za chráněný autorskými právy, může být pokutován pro uživatele, kteří tak učiní.

Co je „pravidlo 34“ internetu?

To platí vydávání novinek dokonce i fotografie jakéhokoli obsahu chráněného autorskými právy. Každá z těchto situací by vyžadovala pokutu, protože ji nebude možné sdílet na internetu po dobu příštích 20 let.

A cokoli jiného, ​​například sociální sítě Facebook twitter a dokonce i sběratelé by měli dávat zvláštní pozor, protože i oni musí tento aspekt ovládat.

Jednoduchý fakt, že pořídíte kus textu a fotografie, jako je Facebook, to také nezvládnete, budete to muset udělat, pokud chcete. zaplacení poplatku tvůrci takového obsahu.

Proč musíte platit tento poplatek, pokud chcete streamovat tento obsah? Protože je také chráněn autorským právem. Je to téměř stejné jako to, co se vám stalo Zprávy Google ve Španělskumusí být uzavřen pro slavný kánon AEDE.

Obrázek - Evropská unie schvaluje: zaslání memu může mít za následek pokutu

Rozhodně hodně špatné zprávy Pro uživatele, kteří vidí, jak budou omezena jejich práva na internetu, pokud jde o svobodu projevu a bezplatné šíření informací. Stále ještě existuje druhé hlasování, kdy budou předpisy buď schváleny, nebo zamítnuty.

Pokud se to stane jako první, Evropská unie to schvaluje, například posílání zpráv může mít za následek pokutyAgregátory zpráv a sociální sítě budou navíc muset platit za streamování chráněného obsahu.

Titulky stažené z internetu jsou nezákonné

Jak moc by podle vás bylo dobré zveřejnit mem a další obsah?