Zdarma cestovní kódy s Uber Rancagua

Uber V Chile se nadále rozšiřuje a nyní jsou na řadě obyvatelé Rancaguy, aby z této služby mohli těžit. Mnoho uživatelů je spokojeno, protože ceny taxíků v jejich lokalitách jsou extrémně drahé, takže tato aplikace bude oblíbená u mnoha a nyní je dokonalá Zdarma cestovní kódy s Uber Rancagua.

Jediným problémem je, že mnoho lidí neví, jak cestovat s Uberem, ale je to ve skutečnosti velmi snadné. Stačí si stáhnout aplikaci Uber do mobilu. Nejlepší na tom je, že aplikace je zcela zdarma a Google Play nebo toto spojenípak trochu vysvětlíme Tipy na cestování zdarma s Uberem.

Jak používat Uber

Po registraci v aplikaci s vašimi skutečnými údaji, jako je jméno a telefonní číslo (to vše, aby vás řidič mohl požádat o další informace o vaší poloze nebo o tom, jak vás najít). Jakmile je aplikace nakonfigurována, budou požadovány platební údaje.Pokud nemáte hotovost, musíte si dobít jednu ze svých kreditních karet.

Kódy na bezplatné cestování s Uber Rancagua

Nejlepší na tom je K dispozici jsou promo kódy nebo kódy pro bezplatné jízdy Uber, Závisí to na rozsahu cesty, kterou osoba provede. Také celebrity jako Pancho Saavedra Ve většině případů mají svůj vlastní kód, který vám může poskytnout zcela bezplatnou jízdu v rámci aplikace.

Pokud žijete v Rancagua a chcete vědět více o tom, jak tato aplikace funguje, a také cestovat, aniž byste museli platit, Můžete přidat některé kódy pro cestování s Uber na Rancagua zdarma, jak nabízíme na tomto odkazu.. Po výběru některého z kódů Měli byste jít do aplikace a otevřít nabídku v levé horní části a vybrat Platba., poté budete požádáni o způsob platby a Vyberte možnost Přidat propagační nebo dárkový kód a připraven.

Teď už jen musíte Objednejte si taxi Uber a cestujte zdarma, aniž byste museli platitSamozřejmě, pokud je vaše cesta dražší než pokrytí kódu, musíte zaplatit pouze rozdíl.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste měli Zdarma cestovní kódy s Uber RancaguaNyní můžete ušetřit spoustu peněz, aniž byste museli používat tradiční taxíky, které jsou v Chile velmi drahé.