Facebook a Instagram globálně selhaly

V sociálních sítích vynikají nade vše a svět padá s nimi, když padají. Facebook a Instagram.

Instagram Několik dní se objevovaly vzestupy a pády, ale dnešní pokles byl tak silný, že cvrlikání plné zpráv. Jako by nestačilo drama rozloučení s fotografickou sociální sítí na několik hodin, bylo to také rozloučení. Facebook.

Sociální média Marka Zuckerberga hlásí celosvětový pokles. Není nutné konzultovat Downdetector, jen se snažte získat přístup k našim osobním profilům.

81 000 hacknutých účtů na Facebooku

Je pravda, že Instagram je už lepší než před několika minutami, ale Facebook se od té doby nedíval. Přijímá zprávy o poklesu déle než 1 hodinu Z kteréhokoli koutu Evropy a Severní Ameriky.

Facebook a Instagram s problémy v Evropě a Americe

Zpočátku vypadal pád jako konkrétní věca jen v některých částech Evropy, dokud nespadnou jako domino, dokud nepokryjí pozemskou mapu varováními.

Zdá se, že se situace Instagramu zlepšuje, ale Facebook ne prakticky nemožné Vstupte do našeho profilu na dané sociální síti.

Tyto typy poklesů a další jsou ve velkých společnostech obvykle vyřešeny během několika minut. Pokud se ale podíváme zpět, poslední silný pokles Telegramu Trvalo to více než 4 hodiny od 20:00 do 1:00.

Přesto doufáme, že bude služba obnovena co nejdříve a vy budete moci i nadále šťastně sdílet své fotografie a příběhy. na Instagramu i Facebooku.

Portál reproduktorů na Facebooku vás může špehovat