Facebook Messenger již překládá konverzace do španělštiny

Jazyk byl vždy největší překážkou při komunikaci s lidmi z jiných zemí a kultur. Nyní si můžeme myslet, že tento problém je eliminován službami a silou cloudu a umělé inteligence. A tohle Facebook Messenger už dělá Překlad do španělštiny Ve Španělsku projevy.

Před několika měsíci tato funkce Přišel do Mexika a lidé z Facebooku to nakonec dělají současně. Španělský trh Ze stejného důvodu jako severoamerická země.

Seznamka na Facebooku přichází do Kolumbie, nového troud

Překlad aplikace Facebook Messenger pro Španělsko v reálném čase

Díky umělé inteligenci sociální sítě detekuje aplikace pro chat na Facebooku, zda si koupíte zprávy v jiném jazyce Podle konfigurace v Messengeru. Tehdy podnikne M (jak se říká asistent) a přeloží text.

Obrázek - Facebook Messenger již překládá konverzace do španělštiny

M použití umělá inteligence poradit vám během vašich rozhovorů. Zahajte konverzaci s jednou osobou nebo skupinou lidí, jak jste to dosud dělali, a samolepky M, přání k narozeninám … Logo M. a vedle návrh.

Jak povolím automatický překlad v aplikaci Facebook Messenger?

Kliknutím na návrh povolíte automatický překlad a zobrazí se dialogové okno. Pokud se rozhodnete vlastní překladMessenger je projde všemi vaše zprávy z jiných jazyků do vašeho automaticky.

Využívá váš výchozí konfigurační jazyk k detekci dalších jazyků a automatickému překladu řeči díky umělé inteligenci.

Překlady podporované M. ze španělštiny do angličtiny (a naopak) Ze španělštiny do francouzštiny (a naopak) a z angličtiny do francouzštiny (a naopak). Z Facebooku potvrdili, že se snaží o zařazení více lenguajes a také podpora více zemí.

Co teď? Facebook Messenger již překládá konverzace do španělštinyChatovat s mluvčími angličtiny nebo francouzštiny bez jazykových bariér bude velmi snadné.

Jak nahlásit někoho na Facebooku

Myslíte si, že Messenger automaticky přeložený do španělštiny vám umožní chatovat ve více jazycích?