Facebook Messenger zvýší vaši rychlost, soukromí a přidá další sociální funkce

Facebook připravené novinky pro Posel, služba okamžitých zpráv. Nová verze aplikace, Soukromíbude pracovat s vyššími Rychlost a plynulost, kromě přidání sociální funkce zajímavý.

Facebook prošel velmi komplikovaným rokem 2018 po skandálu Cambridge Analytica, otázkách ochrany soukromí a bezpečnosti na sociální síti. Proto je jednou z jeho front, jak znovu získat důvěru uživatelů, Obnovte aplikaci Messenger dobrá velikost.

Soukromí a bezpečnost jsou základem všeho

Facebook Messenger bude v nadcházejících měsících pracovat na zvýšení své bezpečnosti implementací komplexního šifrování, stejně jako WhatsApp. Bude hledat vést konverzace Celkově nebudou mít k chatům přístup ani zaměstnanci společnosti, ani bezpečnostní složky.

Spoluzakladatel WhatsApp rezignuje poté, co chtěl oslabit šifrování Facebooku

Kromě toho se vyvíjí nová verze aplikace Messenger s následujícím názvem: Projektujte rychlost světlabude reagovat rychleji a bude těžší Méně než 30 MB (polovina současné aplikace). I když už je to Facebook Lite, v tomto případě se pokusíme optimalizovat výkon bez snížení výkonu.

Sledujte videa se svými přáteli

Experimenty jako YouTube Uptime, Sledujte videa na dálku s ostatními lidmi, pomocí videohovoru sdílet svůj názor na obsah. Nyní Facebook Messenger přidává stejnou funkci.

Cabana, aplikace pro sledování YouTube se svými přáteli

Funkce zatím Sledujte společně („See together“) je ve fázi testování a ke všem uživatelům se dostane do konce roku 2019.

Více obsahu na Facebooku v Messengeru

Další novinkou v Messengeru bude sekce, která nám to ukáže obsah lidí, se kterými obvykle mluvíme. Zdá se, že Messenger Stories budou pocházet ze samotné sociální sítě, jako jsou fotografie a videa.

Tato inovace nemá datum vydání a Facebook sám uvádí, že stále pracuje na dalších funkcích, které aktuálně neurčuje.

Kromě osvěžujících aplikací Messenger pro Android a iOS přicházejí také tyto místní praxe pro Okna Y Operační systém Mac OS Bude podporovat nové zážitky připravené Facebookem.

I když máme před sebou ještě čas, zdá se, že Facebook Messenger vsadit na Rychlosttím, že bezpečnostní a přidat nové sociální funkce, to vás posune o krok dále než jednoduché zasílání zpráv.

Jak dostávat upozornění, když jsou vaše kontakty WhatsApp online?

Co si myslíte o těchto změnách? Myslíte si, že je na chatovací platformě vyžadována vyšší rychlost a bezpečnost?