Fall Guys přijdou na Android a iOS, ale zatím ne …

podzimní mobilní telefony

Fall Guys je právě teď velmi trendy hra. Díky tomu mnoho slavných vysílacích společností vytváří obsah související s touto zajímavou a zábavnou hrou pro více hráčů. Dále, Ukázalo se, že Fall Guys přijdou pro Android a iOS, ne právě teď., Takže pozor na podvody!

Pokud si chcete tuto hru užít na svém mobilním telefonu, nejlepší bude, když si počkáte na oficiální oznámení od společnosti Mediatonic (vývojář). Mimochodem, zkuste nestahovat vzácné klony, které vám mohou ublížit.

Fall Guys přijdou na Android a iOS

Hypex, znalý videoher, Ujistil svůj účet na Twitteru, že Fall Guys přijdou na Android a iOS.. Ačkoli se nejedná o oficiální prohlášení tvůrců Fall Guys, mluvíme o známém úniku v odvětví videoher, abychom odhalili přesné informace.

Stručně řečeno, tato populární hra se oficiálně dostane na mobilní telefony. Ale, Je třeba zdůraznit, že se jedná pouze o fámyNeexistuje žádné předpokládané datum vydání a existuje mnoho podvodů, které se zdají být původní hrou na Google Play.

Fall Guys: Ultimate Knockout obrovský úspěch na PC i PS4. V této hře Battle Royale budete muset dosáhnout vítězství s dalšími 59 hráči ve více mini hrách. Je to titul bez násilí, protože musíte jen běhat, skákat, kradnout ocasy druhých lidí a dávat góly.

podzimní muži

I když je těžké uvěřit, poslední zpráva ukazuje, že: Fall Guys dosáhl během prvního týdne osmi milionů aktivních hráčů. Jsme si jisti, že až bude hra k dispozici pro Android a iOS, počet uživatelů se výrazně zvýší.

Chtěli byste vyzkoušet něco jako tento zajímavý titul? Pak se podívejte na 5 nejlepších alternativ Fall Guys pro Android. Bezpochyby mají vše, co vás pobaví, dokud se oficiální verze nedostane na mobil.

Co o tobě, Chcete hrát Fall Guys na svém Androidu?