Fitbit chce konkurovat Apple Watch s velmi funkčními hodinkami

Apple Watch stále nemá na trhu inteligentních hodin konkurenciDosud pouze Samsung nabídl realistickou alternativu s Gear S3, a to navzdory své fantastické funkčnosti, ačkoli přístup k opuštění Android Wear se zdá být riskantní a efektivní, ale stále neoslňuje skupinu uživatelů milujících Android.

Jiná značka, která se specializuje na nositelná zařízení a Fitbit, který vypadá docela dobře a Její generální ředitel potvrdil, že oznámí, že vydá hodinky, které budou konkurovat přímo Apple Watch. Budeme vědět, jaké budou jeho vlastnosti a jestli se skutečně dokáže postavit nejprodávanějším smartwatchům současnosti.

Jak řekl HranicePo akvizici společnosti Pebble společností Fitbit zjistili, že mohou vytvářet chytré hodinky s aplikacemi třetích stran přímo ze zařízení iOS Bez hledání velkých překážek na telefonu společnosti Cupertino. Fitbit se tak může stát zajímavým konkurentem pro Apple Watch, zvláště pokud se rozhodnou upravit ceny, ačkoli Apple Watch nejsou na modelu Series 1 zrovna drahé, vzhledem k cenám nabízeným jinými značkami nebo jinými tradičními hodinkami. .

Můžeme říci jen to, že si můžeme stáhnout galerii aplikací, která úzce souvisí se světem sledování hudby a fitness. Budujeme obchodní vztahy s hudebním průmyslem, abychom mohli mimo jiné nabízet hudbu offline.

Jednou z funkcí, o které tým Fitbit tvrdí, že rychle dorazí do jejich nových chytrých hodinek, je GPS, nevíme přesně, jak bude iOS fungovat nebo spravovat, ale slíbili to. Pokud nechtějí, aby lidé ignorovali jejich produkty ve prospěch produktů společnosti Cupertino, mělo by se cenové rozpětí pohybovat pod 300 eur. Koupili byste si Fitbit místo Apple Watch za stejnou cenu?