Flexibilní displej Samsung Galaxy Fold se začne prodávat v dubnu a bude stát 2 000 eur

Už jsme to věděli Samsung Galaxy Fold Nebyl by to levný smartphone … ale mohl by mít cenu, která ho dělá v jiné galaxii …

Nejzákladnější verze Galaxy Fold Galaxy S10 + bude mít cenu, která bude o 400 eur dražší než nadstandardní nebo prémiovější varianta.

Pokud se další telefony od společnosti Samsung v řadě Galaxy S10 nezdají dostatečně speciální a drahé, bude vás zajímat, jaký je další telefon. Galaxy Fold bude mít vysokou cenu. Kromě privilegia mít flexibilní displej bude cena tohoto nového terminálu Samsung vyšší než u nejdražší verze Galaxy S10 +.

Flexibilní displej Samsung Galaxy Fold se začne prodávat v dubnu a bude stát 2 000 eurSamsung

Únik předchozích informací o tomto terminálu neposkytl podrobnosti o ceně telefonu. Dnes italský zdroj tvrdí, že Galaxy Fold bude stát kolem 2 000 eur. To je velmi pravděpodobné, že to bude cena základní verze, kterou budeme muset přidat 300-500 eur, jak budou specifikace stoupat.

Druhá epizoda tohoto nového úniku dat kolem Samsung Galaxy Fold odkazuje na datum zahájení dosud neznámých prodejů. Pokud bude nový Galaxy S10 v Evropě k dispozici od 8. března, Galaxy Fold zdrží jeho evropské vydání o měsíc. Prodej Samsung Galaxy Fold začne na konci března nebo začátkem dubna. Druhá možnost je pravděpodobnější, protože nemáme co do činění s „normálním“ modelem a společnost Samsung nebude spěchat s uvedením na trh.

Jak jsme vám vždy říkali, budeme věnovat pozornost novinkám, které se v těchto situacích vyskytnou. Sledujte novinky, které zveřejňujeme na planetě Red, a nechte svoji zpětnou vazbu v komentářích.

Zdroj: TuttoAndroid

Zdravím z hloubky bytů.