Re-Volt 3 je nyní k dispozici pro Android

Re-Volt-3-pro-Android (3)

Zdá se, že vám tento týden nepřestaneme zobrazovat všechny druhy nabídek a nevzdáváme se nákupu nejen v obchodech, jako je Amazon, ale také na Google Play, takže týden Black Friday je o něco méně nudný, už jsme vám nechali dvě nabídky her. jsou opravdu dobří. První je o Limbo, jedné z nejlepších plošinových her. Je to hra, která obvykle stojí kolem 5 euro, Tento týden si jej však můžete koupit pouze za 50 centů.


Google Pixel bude aktualizován o skvělé funkce


Další zajímavá dodávka, která také vidí tržby, Monument Valley. Tuto hru není třeba nijak představovat, jak je známo všem, můžete si ji koupit také za 50 centů, což je pro tento typ hry směšná cena. Dnes přicházíme s novou hrou, ale tentokrát to není novinka, protože je v prodeji, ale jako třetí splátka je k dispozici.

Je těžké mít cokoli ráda a na Google Play neexistuje žádná dobrá hra, která by napodobovala to, co děláte v reálném životě. S rádiem ovládanými auty by to nebylo menší, protože máme Re-Volt, prosperující hru a díky třetímu dílu nyní máme vše, co potřebujete. Uspokojte většinu RC profesionálů a ti, kteří nevědí, jak s nimi v reálném životě řídit auto.

Jedná se o závodní hru, ale ne s auty, která váží tisíce liber, ale jen s několika. Musíme si postavit vlastní RC auto, vyhrávat závody a postupně ho vylepšovat. Můžeme vzít 70 různých aut, a mnoho klíčových částí pro změnu každé z nich. Navíc máme také příběhový režim, ve kterém můžeme postupovat pomalu, dokud se nestaneme nejlepšími řidiči.

Závody se konají na městských tratích, Namísto ovládání miniaturního vozu se budeme muset vypořádat s obřími auty, lidmi a mnohem více. Je to nepochybně dobrá závodní hra s jiným nádechem, než na jakou jsme byli zvyklí. Je to zcela zdarma, tak to zkuste.

Re-Volt 3 | Google Play


Zuk Edge nakonec nebude mít zakřivenou obrazovku