Fornite pro Android může být exkluzivní pro Samsung Galaxy Note 9 po dobu 30 dnů

Každý uživatel Androidu s vášní pro videohry se těší na novinky týkající se: Fornite. A populární videohře se podařilo dobýt velkou část hráčské komunity a mnoho z nich čeká na své jméno: Fornite pro Android. No, nebudete jen muset čekat, ale zemřete na závist, až uvidíte vlastníka nového Samsung Galaxy Note 9 Užijte si slavnou Battle Royale.


Kdy bude nová aktualizace Fornite pro iPhone, Fornite pro Android?


Fornite jako první se Samsung Galaxy Note pro Android

Fornite pro Android

Mnoho lidí netrpělivě čeká, až na jejich zařízení dorazí nejslavnější hra okamžiku. Význam videoher v posledních letech vzrostl a zdá se, že Fornite pro Android se blíží horizontu, kterého jsme nikdy nedosáhli. Ale dnes vyšlo najevo Známá videohra bude k dispozici po dobu 30 dnů pouze pro Samsung Galaxy Note 9. Pokud tedy plánujete koupit tento terminál za 1050 EUR, máte štěstí. Pokud však nemusíte vydržet alespoň další měsíc. Jako zbytek smrtelníků.

Vypadá to jako špatný vtip, ale toto je od 9t05Google zabezpečeno revolučním privilegiem na internetu během několika minut. Touha uživatelů užít si nejznámější Battle Royale dnes dokáže učinit z téměř každého problému souvisejícího s Fornite virální pro Android. Je založen na paralelní prezentaci mezi všemi Samsung a epická hra Získání vzájemné zpětné vazby na akci, která se bude konat New York 9. srpna. Samozřejmě jsou vytvářena vyšší očekávání, ale vznikají také noví nepřátelé.

Fornite pro Android

Je třeba poznamenat, že prezentace je naplánována na začátek měsíce, ale první obchody půjdou na novou vlajkovou loď Androidu, přinejmenším 24. srpna. Proto Konec září Fanoušci Fornite si nebudou moci hru užít na svých mobilních telefonech. Pokud nezískají Galaxy Note 9, jiné zdroje uvádějí, že tato spolupráce mezi značkami je největším důvodem, proč Fornite fornite zaostává za vydáním hry. Společnost Samsung si získává přátele, ať je kdekoli.


Bude kompatibilní s Fortnite pro Android, IOS, PC a konzoly


Zdroj / 9t05Google

Table of Contents