Fortnite pro Android není na Google Play: pozor na falešné aplikace

Odpadky Od svého uvedení na trh se stala nejočekávanější hrou uživatelů smartphonů a tabletů. PUBG. Jako vždy ve světě her pro mobilní operační systémy je většina her vydána dříve než v systému iOS. Androida titul Epic Games by nebyl výjimkou. Ačkoli hra již má několik aktualizací na platformě pokousaného jablka, Fortnite pro Android Oficiální datum odjezdu zatím není k dispozici.

To způsobilo, že mnoho webových stránek s pochybným obsahem nabídlo následující aplikace simulovat estetiku hry aby uživatel věřil, že nejnovější verze hry je k dispozici na jeho smartphonu nebo tabletu. Nic není víc než fakta: je to všechno fiasko a nebezpečí pro naše mobilní zařízení.


Fortnite vám umožňuje zaregistrovat se již k přijímání možných pozývacích kódů v systému Android


Stažení Fortnite APK pro Android vám může způsobit několik bolestí hlavy

Ne, pořád ne Fortnite apk pro Android ani žádná soukromá beta verze. Jak jsme pokročili v názvu úvodu, hra ještě není k dispozici pro zelený operační systém Android zadáním našich dat ve formátu APK nebo na webu nebo v aplikaci s názvem Fortnite.

Fortnite pro Android

Po krátkém hledání na internetu existuje několik webů, které slibují vlastní weby. Oficiální APK hry. v Pro Android Vyzkoušeli jsme několik z nich a všechny se ukázaly jako falešné, to není překvapení. Za výchozí maskou přihlášení je však něco, co může ohrozit náš terminál: služba předplatného prémiových zpráv.

Fortnite pro Android

Vzor se opakuje téměř u všech stažených souborů APK a vyžaduje to naše telefonní číslo projít takzvaným ověřením. Jiní se rozhodnou přestat, jakmile začnou s cílem těžba kryptoměn v pozadí. Stručně řečeno, v každém případě je to podvod, a důrazně doporučujeme, abyste si žádný z nich nestahovali (a zadávali své údaje mnohem méně) odtud.

Kdy si můžeme stáhnout Fortnite na Android?

Už jsme to zmínili: prozatím Odpadky Není k dispozici pro Android. Podíváme-li se na oficiální stránku Epické hryAčkoli konkrétní datum není podrobné, vidíme jeho odchod oznámený na několik příštích měsíců. Telefony, které dnes známe, jsou kompatibilní s Fortnite. Můžete se podívat na článek, který jsme zveřejnili před několika týdny a zjistit, zda bude váš podporován.


Nejlepší 3 z nejlepších alternativ k Fortnite a PUBG pro Android