Samsung Galaxy A90

Funkce Samsung Galaxy A90: trojitý fotoaparát, 5G modem a procesor Snapdragon 855 SoC

Nové podrobnosti o smartphonu byly zveřejněny na sociální síti Twitter. Samsung Galaxy A90a jsou docela zajímavé. Hlavní novinkou je, že zařízení bude postaveno na základě výkonného SoC procesoru. Qualcomm Snapdragon 855. Procesor, který jsme zatím viděli pouze na „prémiových“ terminálech společnosti.

To dává Galaxy A90 vedle Galaxy S10s výhodou, že tyto terminály jsou k dispozici k prodeji za výrazně nižší cenu. Podle zdroje informací bude mít nová Galaxy A90 také dvě verze, které reagují na „jména“. Samsung SM-A905 Y Samsung SM-A908. V každém případě budou obě verze vybaveny procesorem Snapdragon 855.

První z těchto verzí (Samsung SM-A905) bude mít 6,7palcovou obrazovku s vestavěným skenerem otisků prstů. 4G modem bude vybaven trojitým fotoaparátem se 48, 12 a 5 megapixelovými senzory a novou technologií nazvanou Tilt OIS.

Samsung Galaxy A90Samsung Galaxy A90

Na základě definice bude nějaký druh pokročilé optické stabilizace. Pokud jde o verzi SM-A908 Bude mít podobnou obrazovku, ale rozlišení hlavních senzorů fotoaparátu se bude mírně lišit: 48, 8 a 5 Mp.

Snad nejdůležitější nebo pozoruhodnou věcí na tomto vydání je, že přichází 5G modem. Podle údajů dříve zveřejněných na webu dostane Galaxy A90 také 45W rychlé nabíjení a podporu předního fotoaparátu s rozlišením 32 megapixelů.

Vypadá to, že Galaxy A90 bude k dispozici jako dostupnější verze. Galaxy S10. To znamená, že bude například hrát stejnou roli jako terminály. Čest 20 Y Honor 20 Pro ve vztahu k Huawei P30 Y P30 Pro.

Jakmile budeme vědět více o novém Specifikace Samsung Galaxy A90 Zašleme vám to. Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, abychom vás informovali o tomto novém zařízení. Budete tak mít každý den všechny zprávy o technologii, kterou vám sdělíme.

Zdroj: Twitter OnLeaks

Zdravím z hloubky bytů.