Tři nejlepší vánoční hry na pití v systému Android

Tři nejlepší vánoční hry na pití v systému Android

Pár dní na vaši párty Silvestrovská noc Většina rodiny, přátel a známých se připravuje na nový rok. Rozhodně jednou z nejvíce opakujících se akcí během dne je otevření láhve alkoholu pro pozdější konzumaci a jaký lepší způsob, jak to udělat, než skupinové hry. V důsledku toho vám přinášíme kompilaci Nejlepší vánoční hry na pití v Android.


Časopis Pro Android – 9. vydání (prosinec 2017)


Před vstupem kolekce her pro pitíChtěli jsme vás varovat před následujícím z Pro Android odpovědné používání a spotřeba Pijte takové nápoje s rizikem, že se vyhnete velkým nehodám.

Osvědčené postupy pro skupinové pití

Dobrým způsobem, jak zasáhnout Nový rok, je trávit zábavu spíše s přáteli než s přáteli. Ještě lépe, když to uděláme s hrami, kde záleží jen na vytrvalosti účastníků nebo jejich úrovni odvahy během hry.

Díky aplikacím třetích stran dostupným v obchodě Google můžeme otestovat obě podmínky, aniž bychom se museli uchýlit k deskovým hrám a podobně. Pak vám necháme tři nejlepší v rámci našich kritérií a testování.

JpB: Pití při hraní

Jedna z nejlepších her k pití a hraní. Zahrnuje výzvy podobné celebritám já nikdy ještě pikantnější Nadržené slotyplus 80 dalších. V závislosti na typu hry můžeme přidat několik účastníků a akcí. Ideální, pokud chceme zvýšit teplotu v místnosti (a ne právě kvůli alkoholu).

JpB: Pití při hraní JpB: Pití při hraní

Opilá paluba

Pokud hledáte hru, na které se můžete pobavit se svými přáteli a známými, Opilá paluba Je to nejlepší volba. Kromě možnosti vytvářet karty tak, jak chceme, můžeme nastavit několik pravidel, že v případě porušení musí hráči vzít jeden nebo více nápojů podle svých kritérií.

Drunken Deck: Trinkspiel Drunken Deck: Trinkspiel

Nikdy nejsem pikantní

Klasika klasiky v pití her: Nikdy. Jeho fungování je stejně jednoduché jako čtení vět, které nám aplikace říká, a pití, pokud jsme to někdy v životě udělali. Jak název napovídá, většina z nich bude mít sexuální konotace, takže ideální … No, víš.

Nikdy nejsem pikantní Nikdy nejsem pikantní