GIGABYTE uvádí novou sadu modulů DDR4 RAM s tlustšími chladiči

GIGABAYT jedna z nejuznávanějších společností na světě základní desky Y grafické karty. Možná to mimo tyto dvě oblasti opravdu nevyniká, ale obvykle vyrábějí velmi dobré produkty. Dnes jsme s vámi chtěli mluvit o něčem, co nemá ani základní desku, ani grafickou kartu … ale paměťový modul DDR4 RAM.

Nové paměťové moduly GIGABYTE jsou DDR4 a jsou vybaveny silnějšími chladiči.

Paměť Gigabyte 2666 MHzPaměť Gigabyte 2666 MHz

Funkce paměti Gigabyte 2666 MHz

Společnost GIGABYTE rozšířila svoji řadu pamětí DDR4 o novou 16GB (2x8GB) dvoukanálovou paměť DDR4, jednoduše nazvanou „GIGABYTE Memory 2666MHz“. Tyto moduly postrádají značku Aorus obsaženou v raných modulech DDR4 společnosti. Místo toho, pokud si je koupíte, získáte moduly o výšce 32 mm, tloušťce 7 mm a značku GIGABYTE s omezeným designem, jednoduché ano, ale dělají svou práci perfektně.

Jednou z oblastí, které firma zdokonalila ve svém designu, jsou chladiče, které jsou silnější a mají větší hmotnost i než mávání křídly.

Jak naznačuje název, nový modul DDR4 RAM společnosti GIGABYTE. Jsme konfrontováni s 16-16-16-16-35krát DDR4-2666 RAM moduly při 1,2 voltu. Kromě toho můžeme říci, že obsahuje JEDEC a XMP SPD profily. Řadiče paměti, které podporují DDR4-2666 (například Intel „Coffee Lake“ a novější), by měly běžet zadanou rychlostí bez zásahu uživatele. U starších platforem pomáhá profil XMP 2.0 dosáhnout inzerované konfigurace. Moduly jsou garantovány na celý život.

Prostřednictvím: GIGABYTE

Zdravím z hloubky bytů.