Gigabyte Z390 AORUS Xtreme na cestách do obchodů

Zapomenout přetaktováníPokud opravdu chcete, aby váš nový procesor běžel rychleji, potřebujete RGB osvětlení na základní desce! Děláme si srandu, i když počet položek s osvětlením RGB je stále více k dispozici v každém aspektu počítače, notebooku nebo smartphonu … V každém případě jsme dnes tady, abychom vám řekli o nové základní desce. Gigabyte Z390 AORUS Xtreme Pro nové procesory Intel 9. generace Core … Má se za to, že má RGB LED osvětlovací systém.

Gigabyte Z390 Aorus XtremeGigabyte Z390 Aorus Xtreme

Specifikace Gigabyte Z390 Aorus Xtreme

Gigabyte Z390 Aorus Xtreme Vysoce kvalitní 8vrstvá deska plošných spojů s 16stupňovým napájením a „extrémním tepelným provedením“, fantazijní způsob, jak říci, že Gigabyte je spousta chladičů roztroušených po celé desce. Má také pevnou I / O obrazovku, o které si myslíme, že by měla být standardní na všech základních deskách.

Gigabyte Z390 Aorus Xtreme Jedná se o základní desku s paticí LGA 1151 založenou na nové čipové sadě Intel Z390, kompatibilní s čipy Intel 9. a 8. generace. Čtyři sloty DDR4 DIMM podporující až 64 GB paměti, tři tvrzené sloty PCI Express x16, dva sloty PCIe x1, šest portů SATA 6 Gb / s a ​​tři konektory M.2 pro tyto disky SSD (plus další vyhrazená zásuvka M.2 ) Pro bezdrátový modul Intel CNVi).

Gigabyte Z390 Aorus XtremePanel s porty Gigabyte Z390 Aorus Xtreme

Pokud jde o konektivitu, má vestavěnou 802.11ac (Wireless-6) Wi-Fi, port Intel GbE LAN a port Aquantia 10 gigabitů Base-T LAN, což je něco, co se příliš často nenachází.

Gigabyte Z390 Aorus Xtreme Určeno pro ty, kteří jsou v krvi přetaktování Má dotykový OC konektor, jasná tlačítka CMOS a OC (plus tlačítka napájení a reset), dvě hlavy teplotních senzorů a dva BIOS. Výsledky přetaktování budou samozřejmě záviset na procesoru a zkušenostech koncového uživatele, ale pro ty, kteří chtějí posunout svůj procesor nad tovární rychlost, Gigabyte Z390 Aorus Xtreme Určitě splní vaše očekávání.

Zatím není známo, kdy se začne prodávat, ani kolik to bude stát.

Přes: Gigabyte

Zdravím z hloubky bytů.