Gigaset GX290, nový odolný smartphone se začíná prodávat

Neděle odolné mobilní telefony nebo smartphony Nelze říci, že se příliš posunul, existují slavní členové, kteří pomalu aktualizují své funkce, ale jen zřídka jsme svědky příchodu nové značky v tomto segmentu. Ale dnes se to mění s uvedením Gigaset GX290, smartphonu navrženého tak, aby odolal drsným podmínkám.

Funkce Gigaset GX290

GX290 je první odolný smartphone společnosti Gigaset. Toto nové zařízení je dodáváno s pevným pouzdrem, 6,1palcovou obrazovkou chráněnou sklem typu Gorilla Glass a 6200 mAh baterií s bezdrátovým nabíjením.

Pokud jde o připojení GX290 Zahrnuje NFC, přichází také s certifikací IP68, duální fotoaparáty, osmijádrový procesor, rozpoznávání obličeje (Face ID) a snímač otisků prstů. Nelze tedy říci, že máme co do činění se špatným zařízením na úrovni funkcí.

Gigaset GX290, odolný smartphone

JE Gigaset GX290 Je odolný vůči vodě, prachu a nárazům.

Felipe Martín, výkonný ředitel společnosti Gigaset Communications Iberia. „Dvoukomponentní plášť TPU vyrobený vstřikováním je dále zesílen pevným kovovým rámem. Obrazovka je chráněna odolným sklem Corning Gorilla Glass 3. Chtěli jsme vytvořit zařízení, které je co nejvíce odolné vůči nepříznivým podmínkám a má všechny důležité a nezbytné funkce pro obchodní i venkovní aktivity. . A to vše za konkurenceschopnou cenu “.

Terminál Gigaset váží 279 gramů a má certifikaci IP68, což znamená, že GX290 je prachotěsný a vodotěsný. Přežije, i když se ponoří do bazénu nebo narazí na tvrdý povrch.

Napájení

JE GX290 Má 6,1palcovou obrazovku s rozlišením HD + (1 560 x 720 pixelů, jas 580 cd / m² a kontrast 1 000: 1) se zářezem ve tvaru písmene V, kde je umístěna přední kamera.

Uvnitř najdeme Octa-core MT6763 SoC MediaTek Helio P23 – procesor má taktovací frekvenci 2,0 GHz, podporuje sítě 4G LTE Cats a podporuje VoLTE a VoWiFi.

Na úrovni operačního systému je dodáván s Androidem 9.0 Pie.

Jak jsme již zmínili dříve, GX290 má NFC konektivitu a polohu prostřednictvím A-GPS a Glonass, globálního satelitního navigačního systému vyvinutého Ruskou federací a považovaného za ekvivalent amerického globálního pozičního systému GPS. Tím je zajištěno, že poloha uživatele je vždy spolehlivá.

Snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně smartphonu a umožňuje provádět užitečné funkce, jako je navigace po stránkách na obrazovce jednou rukou, při zachování bezpečného zařízení.

Buben

Jedním z našich oblíbených aspektů nového smartphonu vyvinutého společností Gigaset je to, že má 6200 mAh lithium-polymerovou baterii. Co nabízí 550 hodin pohotovostního režimu se dvěma SIM kartami a až 24 hodin hovoru v síti 3G / 4G.

Baterie poskytuje rychlé bezdrátové nabíjení až 15 W při nabíjení, které trvá přibližně tři hodiny. Port USB typu C podporuje rychlé nabíjení díky technologii PE +. A protože jsme zmínili, že port USB vám říká, že jde o USB On-The-Go, můžeme jej použít k nabíjení externích zařízení a / nebo k připojení dalších zařízení USB (například myši, klávesnice).

Fotoaparáty

Na úrovni fotografie takové smartphony obvykle nemají vynikající vlastnosti … V tomto smyslu společnost Gigaset vybavila tento terminál duálním hlavním fotoaparátem se snímačem 13 MP SONY a snímačem 2 MP navíc. Tyto dva fotoaparáty společně vytvářejí efekt bokeh (rozostření pozadí).

Dostupnost a cena Gigaset GX290

Gigaset GX290 je k dispozici v titanově šedé barvě s oranžovými pruhy. Pokud jde o dostupnost, bude k dispozici ve fyzických a online obchodech od září 2019 za cenu 299 eur.

Zdravím z hloubky bytů.