Goo Saga je dobrá plošinovka za pouhých 10 centů

maxresdefault (3)

Na serveru ProAndroid.com vám rádi necháme nové hry a aplikace, které si budete moci na svém zařízení užít. Často je z čeho vybírat tolik věcí, že je těžké vybrat si konkrétní aplikaci, takže se musíte vzdát a nic instalovat. Z tohoto důvodu vás čas od času necháme na pokoji s novou hrou, která bude stát za to a bavit se celé hodiny.


Toto jsou nejlepší nabídky dne na Amazonu


Nemohou to vždy být hry zdarma, ale když stojí peníze, snažíme se je udržovat na co nejnižší úrovni, aby vaše kapsa příliš nerozlišovala. Dnes na vaší kapse nebude nic záležet, protože z ní získáte pouze 10 centů.opravdu směšná postava. S dnešní hrou se na chvíli pobavíte, budete mít obtížnost a dobrou grafiku.

Opravdu nevíme, co se stalo ale v Goo Saga budete muset Gooovi pomoci, takže se setkává s jeho tvůrcem. Elastická koule, která musí projít mnoha překážkami. Je to plošinovka, kterou musíme překonávat.

anonymní (1)

Už jsme to vyzkoušeli a pravdou je, že jde o velmi návykovou hru. Máme až 20 úrovní různých režimů obtížnosti, spoustu zvukových stop a docela dobrou grafiku. Není to nejlepší platformová hra, kterou jsme na Google Play našli, ale pokud jste fanouškem těchto splátek, Goo Saga budete nepochybně milovat.

Každou chvíli musíme čelit poslednímu monstru, které je těžké, ne-li nemožné, porazit. Díky různým překážkám je to jedinečné, a nebudeme se nudit, když budeme hrát. Nejlepší věcí na této hře je také cena.

Normálně ho najdeme za zhruba 2 eura. ale Google Play má tu výhodu, že nám ponechává pouze 10 centů, Směšné číslo pro tak kvalitní hru Nevíme, jak dlouho bude nabídka platná, proto vám doporučujeme koupit si Goo Saga co nejdříve, abyste se vyhnuli vyčerpání zlevněné ceny.


Hugo Barra oznamuje odchod ze společnosti Xiaomi