Google Pixel 5 téměř úplně uniká, to je cena

JE Google Pixel 5 Dosud to nebylo formalizováno, ale my už víme všechno nebo téměř všechno. Jako dobré zařízení Googlepřitahuje zvědavost a všechny druhy předpokladů od samého začátku. Ale zatím byly odhaleny téměř všechny jejich rysy, některé vynikají svou jedinečností. Jedná se o mobilní zařízení, které má strukturu, která může být vyrobena z recyklovaného hliníku nebo plastu, nikoli ze skla. Pamatujme si to Pixel 5 To není jediný důvod Google bude brzy vydáno, také čekáme Pixel 4a 5G

Funkce Google Pixel 5

Tyto, Funkce Google Pixel 5:

Obrazovka a rozložení

Mobilní telefon a 6palcová obrazovka typu AMOLED kříž a rŘešení FHD + 2400 x 1080 pixelů, občerstvení dosáhne 90 Hz. Design vše v jednom Poměr stran 20: 9 a tělo z materiálu, které rozhodně nebude sklo ke sklu Pixel 4… Pověsti, které se šíří sem a tam mezi plastovou strukturou a recyklovaným hliníkem, nutí většinu lidí jít tam a zpět, pokud jsou pravdivé. Pixel 2. Kamerový modul na zadní straně by byl čtvercový a snímač otisků prstů by se vrátil na toto místo. Mobilní telefon bude mít pouze tloušťku 8,0 mm a hmotnost 151 gramů lze považovat za poměrně lehkou. Ochrana IP68 proti vodě a prachu. Mobilní telefon bude v černé a bílé barvě.

Google Pixel 5Google Pixel 5 přijde s perforovanou obrazovkou a obnovením 90 Hz

Paměť, procesor a operační systém

Toto zařízení jako procesor Google Budu mít Snapdragon 765Gvlajková loď chipset Qualcomm Pro prémiovou řadu bez dosažení nejvyšší úrovně, ale díky své síle a schopnosti dodávat Technologie 5G ideál. Je tomu tak proto, že společnost Pixel Směrem k prémiové střední třídě je to strategie, která se vyhýbá konkurenci vlajkových lodí od zavedenějších značek. A pokud jde o paměť Google Při integraci myslete na větší pohodlí 8 GB RAM a 128 GB místní úložiště.

Buben

Máme jednu 4 080 mAh baterie s 18W rychlé nabíjeníDalším aspektem, který mobilní telefon nabízí, je tedy autonomie.

Fotoaparáty

Fotosystém spoléhá spíše na funkce než na sílu senzorů fotoaparátu. tak hlavní fotoaparát pár a bude integrovat 12,2 MP senzor Sony IMX481 (možné) a 16 MP Ultra širokoúhlý. Tato mírně zvláštní konfigurace, ve které je senzor příslušenství výkonnější než ten hlavní, je další z inovací zařízení. Pixel 5. A přední fotoaparát má jedinečný 8MP senzor Sony IMX355 pro selfie… Na hodnocení tohoto receptu s kritérii si budeme muset počkat.

Spojení

Úniky se netýkaly podrobností připojení, ale Podpora 5GVíme, že je zabezpečena jak komentáři, tak kapacitou procesoru. Ale ukázalo se Snímač otisků prstů Když se otočí na zadní stranu počítače (a již nebude integrován do displeje), bude mít zvukový konektor a port USB typu C.

Funkce Google Pixel 5

Shrňme si, co je dosud známo. Funkce Google Pixel 5

  • obrazovka: AMOLED, 6 palců, rozlišení FHD + (2400 x 1080p), obnovovací frekvence 90 Hz, poměr stran 20: 9. Ochrana IP68.
  • Rozměry a hmotnost: 144,6 x 70,4 x 8,0 mm a 151 g.
  • ProcesorSnapdragon 765G.
  • Paměť: RAM 8 GB, ROM 128 GB.
  • Buben: 4080 mAh, rychlé nabíjení 18 W.
  • Fotoaparáty: Duální hlavní 12 MP + Ultra širokoúhlý 16 MP. Přední 8 MP.
  • Spojení: Podpora 5G, USB C, 3,5 mm audio jack, zadní snímač otisků prstů.
Google Pixel 5Google Pixel 5 bude dodáván s duálním fotoaparátem a zadním snímačem otisků prstů

Cena Google Pixel 5

Vypadá to, že kapsa bude oficiální na konci 30. září. JE Cena Google Pixel 5 Alespoň v Německu to bude kolem 629 eur a tato cena se může v různých zemích mírně lišit. Terminál se postupně dostane do zemí, jako je Amerika, Anglie a Irsko, jako jsou Spojené státy a Kanada. V kontinentální Evropě, i když již bylo zmíněno Německo a Francie, se na seznam nepochybně dostanou některé další země. Odkazuje se také na Austrálii a asijské země, jako je Tchaj-wan a Japonsko. Mimochodem Pixel 5 Ačkoli přichází pouze ve své vlastní sérii, přijde s novým členem. Pixel 4, on je Pixel 4a 5G za cenu kolem 427 eur.

Výsledky a postřehy

Google Pixel 5 Nepochybně to bude velmi kontroverzní věc a předmět kritiky a zájmu. Mobile se vyvíjel svým vlastním tempem a nadšením při aktualizaci ostatních, bez omezení návratu k prvkům minulosti. Ve svém vzhledu vidíme aktualizovanější design a obecně se terminál snaží posílit funkce vhodné pro střední rozsah.

Oficiální stránka Google Pixel ve Španělsku