Xiaomi připravuje svůj první televizor s 8K Mini LED displejem

Xiaomi připravuje svůj první televizor s 8K Mini LED displejem

Xiaomi nové včera Xiaomi TV Master Ultra Edition Oficiálně bude spuštěn v Číně 28. září.

Nyní společnost vydala novou akci. Xiaomi TV Master Ultra Edition Vybaven mini LED displejem. Tato technologie eliminuje mnoho nevýhod, které OLED panely mají.

Xiaomi TV Master Ultra Edition, 8k a Mini LED

Tento typ panelů (Mini LED) je jasnější, nevybledne a spotřebovává méně energie. Nakonec jsou tenké jako panely OLED, což znamená, že výrobci televizorů nemusí dělat kompromisy ohledně tloušťky a designu.

Nová edice Xiaomi TV Master Ultra Edition s technologií 8kNová technologie 8K

Před novou televizí Xiaomi TV Master Ultra Edition dostanete jeden 8K displej (7680 x 4320 pixelů) a modem 5G Unified.

Pravděpodobně bude televizor používat 82palcový panel. Displej LG.

Vše, co víme právě teď o úniku nových Televize Xiaomi 8k. Postupem času můžeme zjistit více o této nové televizi od pravdy, vypadá skvěle. Měli byste také mít na paměti, že protože materiál 8k-tech je v podstatě nedostupný, nemá smysl ho hned odstraňovat. Schopnost nahlédnout do budoucnosti a pokroku, který nám přináší, je však vždy povzbudivá a nutí nás si představit – v tomto případě například – jak můžeme vidět novou premiéru? 8k technologie Pohodlně se posaďte na pohovku doma.

Výsledky a závěrečné podrobnosti

Bez dalších okolků vám děkujeme, že jste nás navštívili, ale ne dříve, než vám přeji šťastný den a požádáte, abyste nás sledovali na našich sociálních sítích, jako je Twitter nebo Facebook.

Nezapomeňte nás navštěvovat na Planetared, abyste měli aktuální informace o různých tématech. Od komponent až po nadšence Geeků, smartphony a vše, co souvisí se světem bytů. Můžete použít pole pro komentář a zanechat nám návrhy, komentáře nebo cokoli, co považujete za nutné.