Gravity.Duck pro iPhone a iPad – iPadizate App of the Day

Gravity.Duck, aplikace dne!

Vítejte v recenzi aplikace dne. Dnes budeme hrát velmi zábavnou hru s názvem Gravity.Duck, kde budeme ovládat pěknou a baculatou kachnu. Svět platforem v nejčistším retro stylu.

Gravity.Duck stojí 0,89 EUR a je k dispozici pro tablety iPad i iPhone. Zkusili jsme to a pravdou je, že se ukázalo jako velmi zábavná hra. Převezměte kontrolu nad gravitací a užijte si s Gravity.Duck skvělý čas!

Platformová hra s velmi originálním nápadem

Když začneme hrát na Gravity.Duck, ocitneme se přímo před začarovanou kamennou sochou, která nás vyzve k cestě za zlatými vejci (ne, toto nejsou zlatá vajíčka Angry Birds) nám dá magickou sílu, která nám umožní ovládat gravitaci.

gravitační kachna-ipad-5

S touto silou musíme hrát po celou dobu hry. Toto je plošinovka, ano, ale neexistují žádná tlačítka ohně, úderu nebo skoku, má pouze tlačítko pro změnu gravitaceod podlahy ke stropu a ze strany na stranu. Toto je velmi kreativní herní režim!

gravitační kachna-ipad-1

Prolomte překážky a získejte zlatá vejce

Hra Gravity.Duck má následující vlastnosti: 140 různých úrovní rozložených do čtyř různých světů nebo prostředí. Game Center je integrováno a umožňuje vám ukládat hry prostřednictvím cloudových služeb iCloud.

gravitační kachna-ipad-2

Gravity.Duck je plošinovka, ale lze ji také považovat za logickou nebo logickou hru. budeme muset chytit zlaté vejce v každé úrovniAbychom to však mohli udělat, musíme vyřešit problémy, které nám způsobuje, v podobě překážek: hroty, koule a další prvky, které znemožňují naši oběžnou dráhu.

gravitace-kachna-ipad-4

Podle Autentičnost herního zážitku, kterou nabízí Gravity.Duck, jeho grafika a retro hudba (mimochodem velmi šťastná) a především pro zábavu, kterou uživatelům nabízí … Gravity.Duck se stala naší dnešní aplikací! Šarlatán!

Gravity.Duck na videu

Můžete si prohlédnout hru této zábavné hry, abyste získali představu o tom, jak vypadá:

Stáhněte si Gravity.Duck pro iPhone a iPad

Stáhněte si hru za 0,89 EUR z níže uvedeného widgetu:

Co si myslíte o Gravity.Duck? Podařilo se vám dokončit všechny úrovně a najít všechna zlatá vejce? Sdílejte svůj názor v komentářích, děkujeme!