Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (1. července 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

best_apps_ipad_1

Tento týden Opravdu jsme si novou aktualizaci Angry Birds užili, změňte metodu, ale neměňte hru. Existují další aktualizace, které máme tak rádi, například skvělá hra Order & Chaos Online. Hra LIMBO vám nabízí něco jiného mezi černou a bílou, stejně jako Wide Sky mění způsob, jakým obvykle trochu hrajeme. Colin McRae Rally nám připomněl skvělé hry, na které nejvíc zapomínáme.

best_apps_ipad_2

Pokud jde o aplikace pro iPad, také jsme s Photo Recipe krok za krokem připravili luxusní jídla. Testovali jsme také Photo Slice HD, což je velmi dobrá fotografická aplikace. Navíc vám umožní velmi snadné sdílení souborů Flick a sdílení vašich nápadů s Tapatalk.. Můžeme jen mluvit o Procreate a poté, co vyhráli jednu z designových cen Apple, nabízejí tuto aplikaci samostatně.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli týden od 1. července

LIMBO hra

Poté, co projdete světem konzolí, PlayStation a Xbox, přichází verze této uznávané hry pro iPad. Chlapec ztratil svou sestru a vstoupil do Limba, nevěděl, co má přinést. Černobílé a nádherné světelné efekty jsou některé z nejlepších vlastností této skvělé plošinovky. Vyhýbejte se skrytým pastím a okamžitě se dostaňte z temného lesa.

Angry Birds HD

Po jejich nejnovějších aktualizacích ti na Roviu vyvinuli jednu z nejvíce návykových her, jaké kdy iPad pro iPad vytvořil. Nová herní metoda založená na pokusu ukrást vaše vejce a některá prasata, která se naučila hýbat, vám zajistí tuto klasiku s velkou silou.

Objednávka a chaos online

Gameloft MMORPG otevírá dveře fantazie k hostování jedné z největších online herních komunit. Plně 3D, hra má neuvěřitelnou grafiku obohacenou o velké dávky efektů. Vytvářejte a upravujte své postavy a řešte více než 500 misí, které má hra k dispozici.

Colin McRae Rally

Codemasters upravil jednu z nejúspěšnějších závodních her všech dob, kterou si můžete na iPadu užít. Trasa dlouhá 130 km, kde musíte prokázat svoji hodnotu za volantem automobilů, jako jsou legendární Subaru Impreza, Lancia Stratos a Ford Focus od skvělého řidiče Colina McRae.

Široká obloha

Naprosto retro atmosféra a velmi pečlivý design je první věc, kterou v této skvělé malé hře uvidíte. Vaším úkolem bude pokusit se vylézt co nejvyšší, když se pomocí lana vrhnete do mraků. Zpočátku vás hra překvapí, ale jakmile začnete viset, uvidíte háček, který má.

Podrobný recept na fotografie

Tato skvělá aplikace vybrala hrst středomořských receptů, které vás naučí, jak vařit krok za krokem. Všechny recepty jsou navíc doprovázeny fotografiemi všech ingrediencí, které potřebujete, ve vysokém rozlišení. Pokud rádi vaříte, je tato aplikace základní aplikací, kterou byste si měli nainstalovat na svůj iPad.

My Photo Slice HD

Díky této krásné aplikaci můžete svým snímkům přidat jiný nádech. Aplikace má mnoho efektů, díky nimž můžete fotografie oříznout a oživit. 93 samolepek, 14 rámečků, 33 pozadí a 29 různých efektů filtru jsou některé z nejdůležitějších funkcí.

Přichytit prst

Flick je velmi praktická aplikace, se kterou můžete dokumenty velmi jednoduše sdílet. Můžete přenášet soubory mezi zařízeními Apple, počítačem Mac a dokonce i počítačem se systémem Windows. Něco velmi podobného AirDropu, ale s celou řadou možností. Zkuste to a dejte nám svůj vlastní názor.

Tapatalk – komunitní čtečka

Tato skvělá aplikace je úžasný způsob, jak sloučit všechna fóra, která jste zaregistrovali, na jednom místě. Připojte se k některému z 50 000 partnerských fór nebo konkrétně vyhledejte. Do libovolného fóra můžete také přidávat obrázky, videa a moderátory. Sdílejte své společné zájmy!

Procreate – kreslit, malovat, tvořit

Stojíte před jednou z nejlepších designových aplikací, pomocí kterých můžete vytvořit cokoli, co si dokážete představit. 48 různých typů štětců vytvoří vaše vlastní malířské studio. Můžete kreslit prsty nebo perem, které je pro něj speciálně navržené. Uvidíte, jak je to snadné!

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!