HarmonyOS může nahradit Android, ale nebude to…

Navzdory četným prohlášením Huawei kolem HarmonyOSJako budoucí operační systém pro smartphony je tento operační systém stále obklopen temnotou …

Na jedné straně Huawei nadále uznává, že neodmítne Android jako operační systém pro své budoucí zařízení, i když je záhadou, že jeho terminály budou kvůli obchodní válce, které čelí USA a Čína, které Huawei zasáhly. střední kvůli nárůstu společnosti v 5G sítích. Na druhou stranu čínská společnost vždy uvedla, že její smartphony jsou připraveny změnit operační systém. HarmonyOS pokud nebude problém se sankcemi vyřešen.

Generální ředitel společnosti Huawei Ren Zhengfei v nedávném rozhovoru uvedl, že HarmonyOS nemá žádné problémy s funkčností, ale Android nenahradí.

HarmonyOSHarmonyOS

V tomto rozhovoru prezident společnosti Huawei snížil hodnocení společnosti ohledně možných ztrát v důsledku letošních sankcí. V tomto novém rozhovoru uvedl jinou částku, která by se pohybovala kolem 10 000 milionů, pokud by při předchozích příležitostech byly zmíněny ztráty mezi 20 000 a 30 000 miliony dolarů. Vysvětlení tohoto snížení spočívá v tom, že dopad sankcí USA na Huawei není tak závažný, jak se očekávalo.

Připomeneme vám, že čínský telekomunikační gigant nedávno vydal zprávu s výsledky za poslední čtvrtletí. V této zprávě vidíte, jak se společnosti Huawei podařilo navzdory všem problémům zvýšit prodej téměř o čtvrtinu.

Zdroj: MyDrivers

Zdravím z hloubky bytů.